دستگاه شیرینگ پک  

دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک بعنوان آخرین مرحله هرمحصولی و ورود آنها به مراحل انبار داری و و در نهایت فرستادن انها به بازار مصرف بسته بندی آنها است. بهترین وسیله‌ برای این کار استفاده از انواع نایلون های PVC  است. برای اطلاعات بیشتر به بخش مقالات ما مراجعه فرمایید. 
که باعث زیباتر شدن و طول عمر بیشتر محصول را بوجود می‌آورند. نیل زاگرس البرز با تکیه بر دانش روز دنیا به عنوان سازنده انواع دستگاه شیرینگ پک افتخار دارد که با کیفیت ترین این محصولات را در اختیار شما قرار میدهد.

دستگاه شیرینگ پک بهترین دستگاه بسته بندی و محافظت از محصولات در برابر گرد و غبار است که حمل و نقل و نگهداری را تسهیل می کند. برای بسته بندی از گرما یا بخار داغ استفاده می کند که از برق یا گاز برای گرم کردن خود استفاده می کند.
​​​​​​​دستگاه شیرینگ پک انواع و مدل های مختلفی دارند.
دو مدل دستگاه شیرینگ پک تونلی و کابینتی (اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی) طبقه بندی می شوند.
در ادامه بررسی بیشتر آنها می پردازیم. لازم بذکر است که بسته بندی شرینک پک بدلیل سرعت، کیفیت و ارزان بودن از محبوبیت بیشتری در بین اکثر صنایع و کارخانجات برخوردار است.

دستگاه شیرینگ پک چیست؟

همانطور که در بالا توضیح داده شد، بهترین راه بسته بندی استفاده از نایلون های پی وی سی است. خاصیت این گروه از پلاستیک این است که در مجاورت با هوای گرم شروع به کوچک شدن میکنند (به اصطلاح شرینک SHRINK میشوند) از طرفی هر عمل بسته بندی به اصطلاح پک کردن (PACKING) نام دارد. بسته بندی به وسیله نایلون کوچک شونده را شرینک پک کردن میگویند(ShrinkPacking)، ودر نهایت ماشینی که این کار را انجام میدهد دستگاه شرینک پک نام دارد. که به وسیله تولید هوای گرم و با استفاده از خاصیت کوچک شوندگی نایلون محصولات را بسته بندی می‌کند. که در ایران  به اشتباه به دستگاه شیرینگ پک شناخته شده.

لیست قیمت انواع دستگاه شیرینگ پک نیل زاگرس البرز

انواع دستگاه شیرینگ پک

امروزه راستای افزایش تکنولوژی های ساخت، امکان ساخت هر دستگاه شیرینگ پک (اتوماتیک و نیمه اتوماتیک)  هر نوع سوختی وجود دارد. سوخت گرمایش تونل شیرینگ پک را می توان از طریق برق، گاز، گاز و برق با هم (در مقادیر بسیار زیاد) حتی دوگانه سوز تولید کرد. بنابراین می توان به مشعل های گازی و برقی و یا حتی دوگانه سوز اشاره کرد.

دستگاه شیرینگ پک تونلی

دستگاه شیرینگ پک تونلی مختص کارخانه ها و شرکت های بزرگ صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلف، دستگاه بسته بندی تونل شرینک وجود دارد:
1) دستگاه-شیرینگ-پک الکتریکی ( برق سه فاز برای گرم کردن تونل استفاده می کند).
2) دستگاه گازسوز شرینک پک ابعاد کوچک، تمام موتورهای الکتریکی با برق تک فاز کار می کنند. اما سوزاندن گاز گرما تولید می کند.
3) شیرینگ‌پک‌دوگانه‌سوز (گاز و برق). ترکیبی از دو نوع فوق که از نظر بازده تولید و شکل عملکرد بسیار انعطاف پذیر هستند.
​​​​​​​این سه نوع مختلف دستگاه بسته بندی تونل عملکرد یکسانی دارند، اما مصرف سوخت تونل سوخت متفاوت است.

تفاوت انواع سوخت (تک سوز و دوگانه سوز)

در زبان ساده تفاوت دستگاه‌شیرینگ‌پک، نوع سوخت آنها برای گرم کردن تونل حرارتی خلاصه می‌شود.
انواع دستگاه‌شیرینگ‌پک تک سوز یا بوسیله برق یا گاز انرژی مورد نیاز برای گرمایش تونل را بدست می‌آورند.
شاید بتوان گفت نقطه ضعف انواع دستگاه شیرینگ پک، نوع تک سوزی آن بود ولی با طراحی دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز این ضعف برطرف شد و دستگاه قادر شد با هر نوع سوختی و شرایط مختلف تولید حرارت کند.

دستگاه اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، دستی

عملکرد کدام نوع شیرینگ پک نیاز شما را برآورده می کند؟

اگر کسب و کار شما یک کسب و کار خانگی است یا فضای کاری کوچکی دارد، یک دستگاه‌شیرینگ‌پک دستی نیاز دارید. مزایای اصلی آن می توان وزن کم، قیمت پایین و سادگی کار اشاره کرد.
دستگاه شرینک پک نیمه اتوماتیک در صنایع توسعه برای اهداف بلند مدت استفاده می شود. آنها با ظرفیت تولید متوسط ​​کار می کنند و روش آنها بیشتر مبتنی بر نیروی انسانی است و احتمال رشد شرکت ها بسیار زیاد است.
دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک که بیشتر، صنایع آب معدنی و نوشابه، بسته بندی بطری (پلاستیکی و شیشه ای) استفاده می شود. آنها همچنین بطور گسترده ای برای بسته بندی دارای راندمان بالا استفاده می شوند.
کاربری این دستگاه نیازمندآموزش هست.

تمامی انواع موجود قابلیت بسته بندی انواع قوطی را دارند.
در نهایت دو دستگاه از خانواده Shrink Pack باقی مانده است. برای محصولاتی که نیاز تیغه برش نایلونی ندارند، از دستگاه تونل شرینک پک استفاده می شود. و دستگاه برچسب حرارتی برای آب بندی غلاف یا درب استفاده می شود.

روش کار دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شرینک پک بسته بندی را چند مرحله انجام می دهد:
قسمت دوخت دستگاه‌شیرینگ‌پک که وظیفه کشیدن نایلون روی سطح محصول را بر عهده دارد. انواع مختلف دوخت در دستگاه ها متفاوت است. اکثر آنها شمش آلومینیومی با روکش تفلون و سخت شده هستند.
این نوع دوخت مخصوص نایلون های پی وی سی می باشد.
نوع دیگر تیغه مدل سیمی است. که با ولتاژ 24 ولت موجود است. و برای برش انواع سلفون نایلونی یا پلی اتیلن استفاده می شود.قیمت انواع تیغ با توجه ساختار آنها متفاوت است.
بخش تونل حرارتی، گرما و هوای داغ تولید می کند که دمای 150 تا 220 درجه سانتیگراد است.
بعد عبور از تونل، یک موتور الکتریکی برای خنک کردن پوشش وجود دارد که حرارت لایه را با سرعت بسیار بالایی کاهش می دهد.
این خنک کننده باعث می شود لفاف سخت تر و شفاف تر شود.


دستگاه بسته بندی انواع بطری

برای بسته بندی و پک کردن انواع بطری چه پلاستیکی و شیشه‌ای میتوانیم از همه انواع دستگاه‌شیرینگ‌پک استفاده نمود. اما مهم اینجاست که در کدام یک از صنایع چه نوعی.
​​​​​​​اگر تولید کم باشد بهترین پیشنهاد دستگاه نیمه اتوماتیک است اما با این شرط که حتما از کفی یا سینی زیر محصول استفاده شود.
اما اگر تولید در حد وسیع و بازار شمول باشد بهترین پیشنهاد دستگاه اتوماتیک است زیرا در ان نیازی دیگر کفی نیست و عملیات نایلون کشیدن بر محصول اتوماتیک انجام می‌شود. این یکی از مهمترین کارهای دستگاه شیرینگ پک است که توانایی بسته بندی هر محصولی با کمی تغییرات را دارا می‌باشد.
​​​​​​​البته در شرکت‌های بزرگ که سطح فروش بالا است حتی وقتی محصولاتشان جعبه است از دستگاه شرینک نیز استفاده می‌شود.

تعریف دستگاه بسته بندی حرارتی

نام دیگر دستگاه شیرینگ پک، نیز میتوان دستگاه شرینک حرارتی گذاشت زیرا حرارت کار اصلی را برای بسته بندی حرارتی انجام می‌دهد.

صنایعی که تیراژتولید بالایی دارند و نیازمند سرعت قابل قبول و راندمان تولید برایشان اهمیت خاصی بر خوردار است از دستگاه شیرینگ‌پک اتوماتیک با کیفیت بالا استفاده میکنند.
زیرا استفاده دستگاه اتوماتیک بهترین راه حل برای رشد تولید می‌باشد. دستگاه شیرینگ پک بر دونوع اصلی است مدل پک خودکار و شرینک پک نیمه  که هر دوی این ماشین آلات جزء دسته  پک تونلی هستند.
حرارت مورد نیاز بخش کوره این دستگاه را میتوان با برق(المنت) یا گاز( شهری یا حتی مایع) ، بعضی از حالات با هردوی آنها تامین نمود.
کمترین میزان قابل تولید با دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک نیل زاگرس البرز 500 پک در ساعت است.
مکانیزم کنترل این دستگاه کاملا پیشرفته و با طراحی روز صورت گرفته و حرارت کوره اصلی بصورت 10 هزار وات المنت میله ایی یا 2 برنر 1 متری گاز بصورت مستقل و کاملا کنترل شده است.
بنا به نظر مشتری میتوان، دستگاه‌شیرینگ‌پک‌دوگانه‌سوز نیز استفاده نمود. که لازم به تذکر است، مدل دستگاه‌شیرینگ‌پک‌ گاز سوز به دلیل استفاده ، گاز بسیار به صرفه تر می‌باشد.
یک عامل بسیار مهم که در اتوماتیک شدن دستگاه‌شیرینگ‌پک  است خوراک دهندگی اتوماتیک و کشیدن نایلون اتوماتیک دور محصول میباشد.
انعطاف پذیری دستگاه‌شیرینگ‌پک فوق در حدی است که قادر است با تعویض تنها یک کلید بصورت اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک تبدیل شود.  در مدل های سفارشی حتی میتوان به صورت مستقل از برق یا گاز نیز استفاده نمود.
نحوه بارگیری اتوماتیک این نوع دستگاه‌شیرینگ‌پک بخش مکانیزم برقی و تعریف شده در مدارها و اتصالت برقی آن هست.
به دلیل آنکه در هنگام خروج نایلون از کوره، بسیار داغ است فن هایی جهت خنک کردن و محکم کردن سطح نایلون فعال میشوند. 
​​​​​​​همین خنک کنندگی باعث زیبا‌تر شدن نایلون پخته شده منجر می‌شود.که میتواند اتوماتیک یا دستی باشد.

دستگاه‌شیرینگ‌پک اتوماتیک

​مشخصات فنی دستگاه‌شیرینگ‌پک اتوماتیک بسیار مهم است که باید به آن توجه کرد.
در کوچکترین حالت ابعاد شاسی دستگاه‌شیرینگ‌پک :2800 میلیمتر طول 950 میلیمتر عرض و 1700 میلیمتر ارتفاع دارد. و طول کوره 1250 میلیمتر است.
در بزرگترین حالت ابعاد شاسی : 4400 میلیمتر طول و 1500 میلیمتر عرض و 2500 میلیمتر ارتفاع به همرا کوره 2550 میلیمتری.​​​​​​​
​​​​​​​قطعات بکار رفته​​​، ساخت دستگاه بالاترین سطح تمرکز بر کیفیت قطعات بکار رفته است. 
​​​​​​​ سطحی که کل قطعات برق از برند هیوندا میباشد و تمام موتورها از بهترین انواع برند مانند سی ای دبلیو یا موتوژن یا برندهای معتبری که دارای ضمانت نامه میباشند.
تمام شاسی دستگاه‌شیرینگ‌پک لیزر کاری شده و خم کاری سی ان سی  اتوماتیک شده تاکوچکترین تابیدگی را نداشته باشد و از ورق 2 میلیمتری در کل سطوح استفاده شده. عایق حرارتی پشم سنگ دانسیته 100 میباشد که باعث خروج نکردن هوای گرم داخل کوره به سطح بدنه میباشد.

مشخصات فنی مدل اتوماتیک

بسته به نوع محصولی که باید بسته بندی شوند ابتدا اپراتور اشیا مورد نظر را برروی سطح جلوی دستگاه شیرینگ پک چیده سپس بعد از دیدن اشیا توسط چشم یا سنسور عملیات خوراک دهندگی صورت میگیرد که در ابتدا نایلون شیرینگ به صورت خودکار بر سطح محصول کشیده می‌شود سپس تیغ به صورت خودکار عملیات برش را انجام میدهد و منتظر ورود بقیه محصولات میشود. بعد از ورود مواد بعدی در حین انجام عملیات های قبلی بشته آماده شده بر روی نوار کاموایر سوار میشود و وارد کوره میشود سرعت عبور محصول از کوره به صورت صددرصد اتوماتیک است و توسط قطعه ای به نام اینورتر کنترل میشود. دمای کوره  بین 180 تا 190 درجه است بعد از عبور محصول از کوره، نایلون کاملا پخته شده است و به وسیله فن های خنک کننده شروع به خنک شدن و کش آمدن و محکم می‌شود.

نحوه عملکرد اتومات
دیدن فیلم‌ها
دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک 

دستگاه شیرینگ پک تونلی نیمه اتوماتیک ​​​​​​​برای بسته بندی و پک کردن محصولاتی که فرایند اتوماتیک نیاز نداشته باشد وبصورت شیرینگ‌نیمه اتوماتیک قادر بتولید باشد استفاده میگردد.
دستگاه شیرینگ پک در مجموعه هایی که نیاز، سرعت بسیار بالایی نیست و وزن محصول نسبتا پایین است بیشتر کاربرد ​​​​​​​دارد. 
در کل روند تولید و کاربا دستگاه نیمه اتوماتیک با نوع اتوماتیک آنچنان تفاوتی ندارد. شاید بتوانیم بگوییم ازنظر کاربری و تعمیر و نگهداری به دلیل نداشتن پیچیدگی های اتوماسیونی این دستگاه‌شیرینگ‌ ساده تر است. 
​​​​​​​​​​​​​​​آموزش و راه اندازی شیرینگ تونلی نیمه اتوماتیک بسیار ساده است.

مشخصات فنی مدل نیمه اتوماتیک

عرض دهنه دستگاه شیرینگ پک  نسبت به نیازهای مشتری مشخص میشود که از چهل سانتیمتر عرض شیرینگ تا یک متروچهل سانتیمتر متغیر است.و ارتفاع بین چهل سانتیمتر الی یک متر میباشد.
طول دستگاه‌شیرینگ مستقیما به عرض محصول بستگی دارد اگر عرض محصول بیشتر شود طول کوره بیشتر میشود.
​​​​​​​ابعاد نرمال دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک عبارت است از: طول:3400 میلیمتر در عرض:1000 میلیمتر در ارتفاع:1600 میلیمتر.
​​​​​​​طول کوره:1مترو25 سانتیمتر الی 3متر متغیر است.

در ابتدا کاربر محصول را بر روی ایستگاه اول دستگاه شرینک در ابتدامی‌گذارد. سپس بعد تنظیم نایلون شیرینگ محصول را به ایستگاه بعد از تیغ راهنمایی کرده. نایلون با دست پایین کشیده و سپس بازدن پدال تیغ فرمان برش نایلون رامیدهد.
حرارت تیغه دوخت اکثرا بین صدو سی تا صدو چهل درجه تنظیم میشود که توسط ترموستات های حرفه ای درحال کنترل هستند. با نشستن تیغ برروی نایلون شیرینگ پس ازلحظه ای صبر فرمان بازگشت تیغ میدهد و  این زمان نایلون دور به دور محصول دوخت خورده است.
اکنون محصول بعدی با همین روش برروی ماشین میگذارد این فرایند باعث میشود که قطعه قبلی برروی نوار کاموایر قرار بگیرد و مسیر تونل گرمایشی عبور کند. نهایت در انتها در زیر فن خنک کننده قرار بگیرد تا باعث جمع شدن نایلون شیرینگ گرم شده شود.
در شرینک پک نیمه اتوماتیک کنترل حرارت کوره نیز توسط ترموستات کنترل میشود.سرعت عبور قطعه داخل کوره توسط قطعه ای بنام اینورتر کنترل میشود که کاربر میتواند بسته به نیازهای خود و نوع نایلون  شیرینگ و ضخامت آن سرعت و ماندگاری محصول را کنترل کند.
​​​​​​​اگر سرعت بارگیری اپراتور به دستگاه‌شیرینگ مناسب باشد میتوانیم بگوییم که این ماشین قادر است دقیقه ای 13 الی5 1 بسته را بسته بندی کند.

نحوه عملکرد در مدل نیمه اتومات
دیدن فیلم‌ها
دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک

دستگاه لیبل شیرینگ تونلی حرارتی

غلاف دور یک بطری یا غلاف درب شیشه ها که نشانه دستکاری نشدن محتویات محصول است که پملپ گفته میشود توسط دستگاه شیرینگ لیبل صورت میگیرد.
دستگاه شرینک کوچک و تمرکز هوا بر کنارهای قطعات، دستگاه شرینک لیبل میگویند، نام اصلی آن،  دستگاه لیبل شرینک است.

لفاف شرینک، دور بطریريا، احاطه میکند، غلاف می‌نامند. مواردی که دستگاه اتوماتیک استفاده می‌شود سیستم غلاف گذار برروی آن نصب شده تا سرعت کار، دستگاه بسیار بالا رود.

نوع بسته بندی سس مایونز به وسیله لیبل شیرینگ اتومات با غلاف زن
لیبل پلمپ سر درب بطری
لیبلی که برای بستن تخممرغ شانسی استفاده میشود

​​​​تونل لیبل حرارتی چیست

دستگاه لیبل شیرینگ دارای تونلی است و تمام عملیات جذب، کوچک سازی،  درون آن انجام می‌پذیرد. این تونل توسط دو کار این عملیات را انجام میدهد.​​​​​​​
​1) حرارت ( توسط المنت‌های سه فاز تولید می‌شود).
2) حرکت و جریان هوا (توسط فن سیرکولاسیون تولید وزش هوای گرم ).
ضمنن زمان حرارت دیدن محصولات دستگاه لیبل شرینک بسیار مهم است. این مورد توسط کاموایر، تونل حرارتی انجام می‌شود.
​​​​​​​بهمین دلیل آنهم لیبل شرینک تونلی نیز گفته میشود. المنت‌ها سه فاز و توانی معادل 8000 وات ساعت دارند تا بتواند دمای تونل لیبل شرینگ بین 180 الی 250 درجه سانتی گراد تأمین کند.

دستگاه لیبل شامل:
1) شاسی (تمامی بخش های دیگر بر روی آن نصب میشود).
2) کوره یا تونل که المنت های برقی ، توسط بخش برق کنترل میشوند دمای مورد نیاز برای جمع شدن غلاف لیبل، تأمین میکند. این بخش باید بسیار خوب عایق کاری شود تا، انتقال حرارت داخل به بیرون جلوگیری نماید.
3) فن سیرکولیشن، باید کم صدا و پر قدرت باشد تا دمای بوجود آمده توسط المنت‌ها بخوبی در محیط تونل کوره پخش نماید.
4) کانوایر خوراک دهنده: گذشته از استیل بگیر استفاده میشد ولی اکنون به دلیل افزایش قیمت غیر منطقی آن دیگر توری کاموایر استفاده میشود. از نظر کیفی در خروجی تفاوتی باهم ندارند.
5) موتور محرکه کاموایر, توسط تابلو برق قابل کنترل سرعت است تا اپراتور بتواند بر سرعت الکتروموتور مدیریت داشته باشد.
چنانچه دستگاه بر اساس اصول و قوانین کاربر پسند بودن ساخته شده باشد و موارد بالا به درستی رعایت شده باشند دارای راندمان خوبی است.
نیل زاگرس البرز تمام موارد بالا را کاملاً رعایت کرده و آنها با بهترین برندها تجهیز شده. بهترین پشتیبانی پس از فروش را به مشتریان خود خواهد داد.

​​​​​​​

مشخصات فنی لیبل شیرینگ

 گرمایش کوره  دستگاه توسط المنت های میله ای.
بدنه کوره دارای عایق های حرارتی جهت جلوگیری اتلاف دمای داخل کوره.
قابلیت کنترل دمای کوره توسط سیستم PI ترموستات هوشمند.
ابعاد کلی دستگاه : طول 240cm، عرض80 cm، ارتفاع برای ظروف مختلف متغییر می‌باشد.
ولتاژ ورودی: ۳۸۰ ولت - 25 آمپر.
سرعت دستگاه: ۴۰۰ الی ۵۰۰ لیبل ساعت.
وزن دستگاه: ۲۵۰ kg.
تمامی قطعات برقی با مارک هیوندای اصل.
برنداینورتر تکو.

دیدن فیلم‌ها
دستگاه تونل لیبل شیرینگ حرارتی

​تونل شیرینگ پیشرفته و ارزان

توانایی دستگاه شیرینگ پک غیر قابل باور است. فیلم توجه فرمایید درحالی که میتواند نایلون pof - بیست میکرون را شرینک کند در همان حال میتواند نایلون pvc را با ضخامت 90 میکرون شیرینگ کند. 

دیدن فیلم‌ها
ارزانترین و پیشرفته ‌ترین تونل شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ پک قوطی و انواع قوطی کنسرو

"دستگاه شیرینگ پک قوطی", بطور کلی برای شیرینگ کردن محصولاتی، شکل قوطی خواه فلزی و یا پلاستیکی انواع ماشین آلات پک با توان تولید بالا استفاده میگردد.
دلیل جنس قوطی که اکثرا فلزی است باید سرعت دستگاه شیرینگ پک در حدی باشد که قبل ازداغ شدن فلز قوطی عملیات شیرینگ بطور صحیح انجام شده باشد.

​​انواع دستگاه شرینک قوطی را میتوان به دسته های زیر تقسیم نمود:

دستگاه شیرینگ پک قوطی انواع قهوه

برای بسته بندی قوطی فلزی

برای بسته بندی قوطی مقوایی

میتوان، دستگاه شرینگ پک قوطی فلزی انواع شرینک قوطی قهوه و شرینک پک قوطی  نوشابه را بطور مثال نام برد​​​​​​​.

شیرینگ پک قوطی فلزی | شیرینگ قوطی

دستگاه شرینک قوطی مقوایی میتواند، انواع بسته بندی‌های مدرن مقوایی قهوه و یا شرینک پک پاکت اشاره کرد.​​​​​​​​​​​​​​

دیدن فیلم‌ها

 دستگاه شیرینگ پک گاز سوز_گازی

​دلایل استفاده،  دستگاه شیرینگ پک گازی
برای تولید برق، انواع سوخت‌های فسیلی یا اتمی استفاده میگرددو این امرباعث پرهزینه بودن برق نسبت گازمیشود.

برای تولیدحرارت برق سه فازباآمپرموردنیازدرهرمنطقه ای موجود نیست.
اگر، قطعات باکیفیت درساخت و تولید مورد استفاده قرار بگیرد, طول عمر بالاتری نسبت به انواع برقی دارد.​​​​​​​

امروز بدلایلی که، بالا گفته شد و بالاتر رفتن سطح دانش عمومی مردم همه متوجه شده‌اند که برق انرژی است. بسیار پر ارزش, شاید بتوان ارزش آنرا برای جهان معاصر در تراز آب قرار داد.
قطع شدن لحظه کوتاهی، این انرژی در سطح وسیع صدمه بزرگی به صنعت کشورمان تحمیل میکندودر سطوح پایین تر زندگی را برای ما, سخت تر میکند.
تولید این انرژی بسیار پیچیده میباشد پس منطقی است که آبونمان آن هم بسیار بالا باشدومهمتراز هرچیز ما با پدیده گرم شدن زمین روبروهستیم برای تولید یک ولت انرژی الکتریکی مقادیر زیادی بایدسوخت فسیلی استفاده شود. این عمل باعث آلایندگی شدید آب وهوا و بزرگ شدن سندروم گرمای زمین میشود.

مشخصات فنی دستگاه گاز سوز

قطعات بکار رفته دستگاه شیرینگ پک گاز سوز عبارت است از:
موتورها تک فاز 2 عدد  هردوی آنها برند معتبر توسط نمایندگی فروش 18 ماه گارانتی.
جنس شاسی و کوره ورق 2 میلیمتر لیزر شده خمکاری با cnc بدون تابیدگی.

تابلوبرق دارای اینورتر جهت تنظیم دور و سرعت و هماهنگی اتوماتیک با حرارت کوره.
رنگ الکترواستاتیک تمام کوره ایی نسوز پخت در دمای 260 درجه رنگ مخصوص نیل زاگرس البرز.
دارای چرخ گردان تحمل 1تن.
عایق گرمایشی پشم سنگ قطر 50 میلیمتر دانسیته 100.
پروانه ریخته گری شده استاندارد برای چرخش هوای گرم داخل کوره.
 پروانه خنک کننده 50 سانتی دور بالا برند مناسب.
کاموایر توری مش قطر 2.5 میلیمتر گالوانیزه با تراکم بسیار بالا.

جعبه دنده (گیربکس)تایپ63 روتیشن 1به50

دیدن فیلم‌ها

​​​​​​​​​دستگاه ش​​​​​​​یرینگ پک دوگانه سوز

​برای آنکه بشود هردونوع انرژی حرارتی (برق و گاز ) بصورت جداگانه یا همزمان استفاده شود باید دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز استفاده کرد. ویژگی اصلی این مدل در مصرف سوخت است.
برای استفاده از دستگاه همیشه نیاز برق برای راه‌اندازی الکتروموتورها است ولی استفاده سوخت اصلی، داخل تونل حرارتی است و برای مکان‌هایی با دسترسی هرنوع سوختی با این مدل امکان پذیر شده است.
​​​​​​​

​نحوه عملکرد و راه اندازی شیرینگ دوگانه سوز

نحوه عملکرد و راه اندازی دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز نیل زاگرس البرز بسیار ساده است. تمامی نیازهای شما بر روی تابلو برق مشخص شده و تیم پشتیبانی ما از 8 صبح تا 24 آماده کمک رسانی و راهنمایی به مشتریان است.
بعد تنظیم و نصب نایلون و گرم شدن تونل، دستگاه آماده کار است. بطور معمول قانون ما است هنگام تحویل تمام بخش ها برای مشتری آموزش داده میشود.
بخش های دارای آموزش سخت است دارای کاتالوگ و دفترچه راهنما می‌باشد.

مشخصات فنی دوگانه سوز

بالاترین کیفیت قطعات دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز اجرا شده.
شما با بخش کوتاه این مشخصات فنی و مهندسی آشنا میشوید.
تابلو برق کاملا اختصاصی نیلزاگرس است با بالاترین کیفیت ساخت آن هرگز ، ورق کم کیفیت( حلبی) استفاده نمیکنیم.
ترموستات ها برند میکرومکس است با نمونه‌های خارجی قابل قیاس می‌باشد، که کنترل دما بصورت PID (قفل شدن سر دمای خواسته شده بدون پرش) زیرا در دستگاه شرینک پک، دما باید تنها 5 درجه +-هر سمت با دمای اصلی اختلاف داشته باشد و نباید مدل‌ ON/OFF استفاده کرد.
موتور ‌ها همگی اصلی تهیه شده و دارای ضمانت نامه تعویض هستند.

گیربکس شرینک دوگانه سوز تیپ 63 استفاده شده که قدرت بسیار بالایی در تحمل وزن بالا است. ضمانت تعویض برخوردار است.
غلطک ها کاملا استانداد طراحی شده تا هرگز شکسته نشود.
شرینک دوگانه سوز  ایمنی بسیار بالایی برخوردار است و همگی دارای اگزوز کششی هستند تا کوچکترین گاز سمی وارد محیط کار نشود و عین حال تمام حرارت حاصل احتراق را دریافت کند تا دما با سرعت، بالا رود.
المنت ها همگی بهترین جنس ها است. و تمام تدابیر امنیت، برق گرفتگی نظر گرفته شده و تا 18 هزار وات مصرف برق نصبت به ابعاد متفاوت دارد.
حتی کنترل دما در حالت گاز سوز اتوماتیک است، تا اپراتور دغدغه‌ی کنترل دمااین حالت نداشته باشد.
رنگ دستگاه اختصاصی ما است و با وجود اینکه الکترواستاتیک و کوره‌ای است نسوز می‌باشد تا هرگز رنگ بدنه در اثر دما عوض نشود اگرچه عایق بندی داخل کوره گونه‌ای است که دمای بدنه هرگز  30 درجه سانتی گراد بالا نمیرود.
اینورتر دستگاه برند تکو هست، که برندهای معروف بازار الکترونیک است.
انواع موجود به صورت شیرینگ اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ساخته می‌شود.

دیدن فیلم‌ها

اگر نیاز  تحقیقات بیشتری در زمینه پک یا بسته بندی دارید اینجا را کلیک کنید.و اگر میخواهید یک کارشناس واقعی در این ضمینه شوید صفحه سوالات متداول برای خرید دستگاه شرینک مراجعه فرمایید.