دستگاه شیرینگ پک ارزان

​​​​​​امروزه تمام دنیا بسمت کوچک سازی و کم کردن ابعاد ماشین آلات صنعتی تلاش میکنند. طول و عرض و سنگینی دستگاه نشان دهنده کیفیت و مرغوبیت دیگر نیست همه چیز درحال کوچک سازی است.
حتی طراحی آنها بسیار گران‌قیمت‌تر از نمونه های سابق میشود، اما بدلیل کوچک سازی، قیمت ساخت کم میشود و کیفیت تولید بالاتر و جاگیری کمتر میشود. از اینرو دستگاه شیرینگ پک ارزان نیلزاگرس البرز از این روند مستثنا نیست و باتمام کوچکی و ارزانی خود دستگاه‌های بزرگ را به رقابت میخواند.

تفاوت‌های شیرینگ پک ارزان و کوچک با دیگر انواع

با گسترش تولید، حتی تولید کنندگان نایلون شرینک به تکاپو افتاده و با ساخت نوعی نایلون شرینک بنام فیلم گرد یا روده‌ای کار را برای همه ما آسان کردند که در زیر به توضیح کامل آن میپردازیم.

1) انواع بزرگ برای پک کردن نیاز به نایلون سفره‌ای یا گسترده دارند که برای بسته بندی باید دوخت و برش انجام شود که برای این کار از یک تیغه همراه المنت به وسیله یک جک پنوماتیک صورت میگیرد. جک پنوماتیک برای تحرک به کمپرسور باد نیازمند است (خرید کمپرسور اضافه). اما شیرینگ پک ارزان قیمت​​​​​​​ بدلیل استفاده فیلم شیرینک روده‌ای ناز به جک ندارد حتی در مواردی که مشتری نیاز به فیلم گسترده دارد یک اتوی عادی (عطاری) جوابگوی کار است.
2) وزن و حمل و نقل جابجایی دستگاه بزرگ بسیار سخت و دشوار است اما به دلیل کم وزن بودن دستگاه شیرینگ پک ارزان در این‌مورد بسیار به سهولت انجام میشود.
3) حجم دیگر ماشین آلات بسیار بالاست و حداقل طولی برابر 2.5 متر تا 3 متر  و عرض 1.5 متر در کمترین حالت ممکن دارند اما دستگاه فوق بسیار کم جا و کوچکتر است.
4) مصرف سوخت دستگاه‌های قدیمی بسیار بالا است اما شیرینگ ارزان فقط نیاز به برق سه فاز 25 آمپر دارد.
5) قیمت دستگاه شیرینگ پک ارزان اصلا قابل مقایسه با انواع بزرگ نیست و نکته جالب سطح تولید آن با مدل‌های فوق برابری میکند.

مشخصات فنی

مشخصات فنی دستگاه شیرینگ پک کوچک
ابعاد:    طول دستگاه1.5 الی 2 متر به درخواست مشتری. عرض دستگاه از 50 الی 1 متر. ارتفاع دستگاه 1.5 متر
سوخت: برق سه فاز 25 آمپر 
سرعت: 10 تا 11 بسته در دقیقه
متریال: ورق 2 و 1.5 لیزرکاری شده و خمکاری cnc.
قطعات برقی:
ترموستات برند شیوا برای کنترل دقیق حرارت در دستگاه شیرینگ پک ارزان.
فیوز سه فاز برند معتبر.  
کلید مدار فرمان اشنایدر.
کلیه الکتروموتورها برند معتبر بازا که خود دارای 18 ماه گارانتی هستند.
رنگ: تمام الکترواستاتیک و ضد خش و حرارت
​​​​​​​

توانایی‌های جذاب شیرینگ پک ارزان

​جنس انواع نایلون متفاوت است و هر کدام نیازمند دستگاه مخصوص خود را دارند اما دستگاه شیرینگ ارزان قیمت و کوچک توانایی جذب تمامی نایلون ها(ppt.opf.pvc.viscos) را دارد.
ارتفاع دستگاه قابل تغییر توسط خود اپراتور است و از ارتفاع 10 الی 30 سانتیمتر قابل تغییر است.
مهندسی بینظیری در ساخت استفاده شده که بسیار کم جا سبک است که برای جابجایی نیاز به کامیون نیست و تنها ماشین های باربری کوچک جوابگو هستند.
عایق کاری دستگاه شیرینگ پک ارزان منحصر است تا کوچکترین پرتی حرارتی را نداشته باشید.

حرف آخر

ما خود به عنوان سازنده دستگاه شیرینگ پک ارزان، آنرا اصلا ارزان نمیدانیم بلکه آنرا شیرینگ پک پیشرفته و همکاره میخوانیم.