نیل زاگرس البرز تولید کننده دستگاه شیرینگ پک

کسب درآمد با سرمایه کم

با تحقیقی اینترنتی با موضوع کسب درآمد خانگی یا مشاغل خانگی به دو نتیجه رسیدیم اول یا بیشتر این تعاریف بیهوده بوده یا تبلیغ فروش دستگاه ها یا پکیج های آموزشی خود سایت ها بوده است.

در این مقاله شما را با کسب درآمدی ساده که میتوان آنرا جزء مشاغل خانگی برشمرد آشنا میکنیم. و قصد فروش هیچگونه وسیله ای به منفعت نیل زاگرس البرز را نداریم تنها این نوشته بر اساس تجربه شخصی بدست آمده.

تعریف مشاغل خانگی

اصولا ورود به هرنوع شغلی نیاز به برخی اطلاعات اولیه دارد. تا نصبت به آن شغل دید و نظر دقیقی داشته باشید. بسیار صلاح میدانیم قبل از هر کاری با قوانین و تعاریف مشاغل خانگی در سایت رسمی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آشنا شوید.

(البته موضوع مورد نظر زیاد هم خانگی نیست ولی زیر گروه مشاغل خانگی است)

کسب درآمد با مشاغل کوچک و سرمایه کم

موضوع مورد نظر این مقاله کسب درآمد با شغلی بسیار کوچک میباشد. خیلی از مشاغل را میتوان در ابعاد یک مغازه راه اندازی نمود. ولی حتی با سرمایه کمتر . فقط شما باید شهامت فروختن و روابط عمومی بالا داشته باشید.

کسب درآمد از راه بسته بندی

سال ها تجربه در امر تعمیر انواع دستگاه بسته بندی داریم. و در این سالها اکثر مشتریان ما کسانی هستند که خود اشتغال بوده و با سرمایه ای بسیار اندک شروع به کسب وکار کرده‌اند. بعد از گذشت این زمان خیلی از آنها کارآفرین شده اند. با دیدن این انسانهای موفق همین مقاله به ذهنمان رسید. شاید برای شما هم مفید باشد.(ان‌شاالله)

وقتی نام بسته بندی به میان میاید به یادبسته بندی حبوبات میوفتیم ولی تنها این مورد نیست. شما میتوانید قند، شکر، نمک، یا هرچیزی قابل بسته بندی را انجام دهید. 

چه ماشین آلاتی نیاز است

اسم این کار مشخص است کسب و کار کوچک پس ما نمیخواهیم بگوییم ماشین آلات اتوماتیک تهیه کنید حتی قصد داریم نقاط ضعف این دستگاه‌ها را بر ملا سازیم.

بزرگترین ضعف ماشین آلات بسته بندی تولید شده در ایران عدم توانایی بسته بندی مدل پچ پاکت یا پاکت مدرن است 

بسته بندی دستی

 مطمئن باشید انقدر تجربه در این ماشین آلات داریم که با جرات میگوییم هیچ ماشین بسته بندی در ایران وجود ندارد که بتواند چنین پاکتی را بزند. به تازگی چند شرکت عظیم ماشین سازی توانسته اند دستگاه 4 طرف دوخت بسازند که به این زیبایی نیست.

کسب درامد آسان با بسته بندی

اولین چیزی که نیاز دارید پاکت های دل ربا جذاب و خاص است که در اکثر شهر ها یا قابل دسترسی است یا قابل سفارش از تهران. 

سعی کنید هر محصولی میگیرید پاک شده و پولیش شده باشد در شهرستان های مرکز کشت حبوبات قیمت محصولات پاک شده بسیار پایین است.

دومین ماشینی که نیاز دارید نصبت به سرمایه خود اگر توانستید کیسه پر کن تک توزین نیمه اتوماتیک که بین 15 الی 30 میلیون تومان است و اگر نتوانستید یک ترازو.

سومین چیزی که نیاز دارید یک دستگاه دوخت اتوماتیک  تاریخ زن دار که بین 25 الی 30 میباشد تهیه کنید.

بعد از تهیه این ماشین آلات شما قادر به تولید هستید اگر بتوانید و راه را درست جلو بروید جزء کسانی خواهید شد که خود بنده دیده ام که از مغازه به کارخانه تبدیل شده اند.

راحت بگوییم ماشین اصلی این کار خودتان هستید. متشکرم

این مقاله تنها تجربه مدیریت سایت از اینگونه مشاغل بود و قصد هیچگونه تبلیغ یا مشارکت در فروش یا سود و زیان به شخص یا شرکتی را ندارد.

۵
از ۵
۱ مشارکت کننده