نیل زاگرس البرز تولید کننده دستگاه شیرینگ پک

ماشین آلات مورد نیاز خط بسته بندی حبوبات

ماشین آلات مورد نیاز خط بسته بندی حبوبات

ماشین آلاتی که برای تولید بسته بندی حبوبات لازم است چیست؟

کدام ها اجباری و کدام اختیاری است. 

مصرف حبوبات بسیار زیاد است. مخصوصا اینکه ورزشکاران نیز بیش از پیش به مصرف حبوباتی چون عدس و لوبیا روی آورده‌اند.

تولید کنندگان بسته بندی حبوبات هم نیز در کنار افزایش بازار مصرف، بیشتر شده اند. دراینجا به ماشین آلاتی که برای بسته بندی حبوبات نیاز دارید میپردازیم.

 

 دستگاه بوجاری یا سرند ابتدایی

 

  "خط مقدم بسته بندی حبوبات دستگاه بوجاری است".    بوجاری حبوبات به شکل سنتی

                                

از گذشته همه ما نام بوجاری و بوجار رو شنیده‌ایم. در سنتی ترین حالت که هنوز در چین هم مرسوم است. به صورت پرتابی محصول به هوا میباشد.

دراین نوع از بوجار نیروی انسانی بالایی نیاز است. در کنار آن از لحاظ زمان بسیار طولانی است.     

                                                                                 

  دستگاه بوجاری محصولاتی غلات  اما دستگاه های خاصی هستند که مخصوص بوجاری کردن انواع محصولات هستند که حبوبات هم شامل میشوند. سرعت تولید این دستگاه بسیار بالا میباشد. و قیمت دستگاه بوجاری نصبت به درآمد آن بسیار پایین تر است. از نظر تولید صدا میتوانند حجم بالایی از صدا تولید کنند. در دستگاه بوجاری همراه با بوجاری شدن حبوبات آنها سورت یا درجه بندی میشوند.

که باعث جدا سازی جنس بسیار مرقوب از محصولات کم کیفیت میشود. 

 

اگر در ابتدای تولید بسته بندی حبوبات هستید اهمیت خرید این دستگاه انقدر زیاد نیست چون محصولاتی که به شرکت هاداده میشود. خود بوجاری شده است. برای زمانی که حجم خرید آنقدر بالا رود که نیاز باشد از کشاورز مستقیم خرید شود این دستگاه اجباری است.

 

نوار نقاله دستچین غلات و حبوبات

 

نوار نقاله دستچیندومین ماشینی که بعد از بوجار شدن  در بسته بندی استفاده میگردد. نوارنقاله دستچین و تفکیک است. که فقط یک نوار نقاله حاوی مخزن تجمع و دستگاه ویبره است. اگر چه بسیار ساده به نظر میرسد اما اگر تولید کننده به بعضی از موارد در ساخت توجه نکرده باشند بعد از گذشت دوره‌ی کوتاهی غیر قابل استفاده میشود. باید دقت داشت که خط دستچین حبوبات باید دارای لامپ های قوی باشد تا در صورت داشتن کوچکترین متخلخلی مسئولین دستچین آنرا ببینند.

 

 

دستگاه پولیش مخصوص حبوبات

 

دستگاه پولیش حبوباتسومین دستگاهی که در خط ماشین آلات بسته بندی حبوبات نیاز است دستگاه  پولیش میباشد.

تمیز بودن محصول در بسته بندی نقش بسیار هایز اهمیتی دارد که در مقاله های نقش بسته بندی در برندیگ به آن پرداختیم. دستگاه پولیش با اینکه بسیار ساده است اما بسیار کارآمد است. 

 

دستگاه بسته بندی توزین دار

 

دستگاه بسته بندی حبوبات توزین دار مکانیکی

 

 در آخر نوبت دستگاه بسته بندی اتوماتیک حبوبات میشود. مهم نیست نوع محصول شما چی چیز باشد. انواع دستگاه بسته بندی توانایی بسته کردن آنرا به شیک ترین شکل ممکن دارند. قلب بسته بندی این ماشین آلات میباشند. که تشکیل شده از چندین دستگاه دیگر. اگربخواهم به توضیح کامل این دستگاه بپردازم باید در مقاله ای ویژه و خواص به طور تخصصی آنرا زیر ذره بین ببرم. در کل تمام خط تولید محتاج به این دستگاه است. 

 

دستگاه شیرینگ پک بسته بندی جعبه 

 

بعد از بسته بندی کامل حبوبات که در وزن های استاندارد بسته میشوند. درون جعبه چیدمان میشوند این جعبه ها در سیستم حمل و نقل و انبارداری یا در شرایط فصلی نسبت به رطوبت خراب میشوند برای محافظت از کیفیت جعبه ها آنها را با نایلون شیرینگ به وسیله دستگاه شیرینگ پک بسته بندی میکنند.

تمام ماشین آلات خط حبوبات را توضیح داردیم. امیدواریم مورد توجه قرار گرفته باشد.

 

 این متن صفحه میتواند مکان تبلیغ رپورتاژ شما باشد. و قدرت سایت خود را افزایش دهید

با ما تماس بگیرید.

 

نیل زاگرس البرز اولین سایت پذیرنده آگهی تخصصی ماشین سازان. و سازنده و مبتکر ماشین آلات شیرینگ پک و تامین قطعات دستگاه بسته بندی.

۵
از ۵
۴ مشارکت کننده