نیل زاگرس البرز تولید کننده دستگاه شیرینگ پک

نقش بسته بندی در فروش انواع محصولات

تنوع انواع محصولاتی که در حالت بطری بسته بندی میشوند بسیار زیاد است.اما جالب است بدانیدبرای بسته بندی همه آنها به  دستگاه شیرینگ پک  و دستگاه لیبل شیرینگ نیازاست.

زیرا برای رسیدن به دست مشتریان اول آنکه راه بسیار پر خطری در پیش است. دوم آنکه برنده فروش کسی است که محصول زیباتر و باکیفیت تری تولید کند. از این روی بسته بندی و شیرینگ مناسب امری است اجتناب ناپذیر.

بیشتر مواقع برای شما هم پیش آمده که خرید فله ای داشته اید. و کیفیت خوب و قیمت مناسبی را تجربه کرده‌اید. اما باز بار بعدی محصولات بسته بندی شده و لیبل شیرینگ شده را انتخاب میکنید.

واقعا چرا؟؟؟ اینجا به جواب آن میرسید. بله فقط عامل روانی و ذهن شماست پس با نیل زاگرس البرز همراه باشید.

نقش بسته بندی در برندینگ

شیرینگ لیبل درب بطری

بعد از فرایند پخت و پر کردن ظروف اولین موضوعی که رعایت میشود. پلمپ

درب بطری ها میباشد.مزایای این کار اول از همه بسته ماندن و هوانکشیدن محصول پر شده در ظروف. دوم اطمینان مشتری از استفاده نشدن و باز نشدن درب ظروف. در کل نوعی آرامش و اطمینان دادن به مشتری در رابطه با اصل بودن محصول میباشد. اگر شیرینگ لیبل درب بطری دارای آرم و طرح منحصر به فردی داشته باشد. چنان اثر روانی طولانی مدت بر مشتری میگذارد که فراموش کردنش بسیار سخت میشود و میتوانید اطمینان داشته باشید که در صورت رضایت مشتری از کیفیت محصول در بطری، خرید دوباره توسط همان شخص صد در صد میباشد.

نقش بسته بندی در بازار یابی

 

                        در این مقاله نمیخواهیم صحبتی از دلایل بسته بندی کنیم.               

در این مقاله میخواهیم نقش بسته بندی انواع بطری را در فروش و تسخیر بازار شرح دهیم.

همه ما موقع ورود به فروشگاه ها و مغازه ها حتی جلوی دکه های مواد غذایی پک های انواع بطری شیشه‌ای و پلاستیکی را میبینیم. از خودتان پرسیده‌اید چرا جلوی راه؟؟مگر انها انبار ندارند؟ شاید بتوان به دکه برای نداشتن جای کافی حق داد. ولی آیا فروشگاه های بزرگی چون افق کوروش هم انبار ندارند پس این پک ها در مسیر خریداران چه میکند؟؟

به این روش تبلیغ روانی برای فروش میگویند.

مغز شما در بدو ورود به فروشگاه از صحنه ورود عکس میگیرد این موضوع غیر اختیاری است حتی وقتی درحال صحبت با کسی یا موبایل هستید. چون برای شما تعریف شده ما اینجاییم برای خرید پس شما دنبال بهترین‌ها است. مخصوصا اگر آقا باشید چون خانوم ها دنبال نیازها میروند. دقیقا برای همین آقایان نوشابه میخرند و خانوم ها شیر و ماست.

(فکر میکنید خانوم‌ها ول خرج هستند ما مردها ول خرج ترین‌ها هستیم ولی جواب به کسی نمیدهیم)

به موضوع خود برگردیم. مدیر فروشگاه زیبا ترین بسته بندی‌ها را از انبار پیدا میکند و دستور جلو درب چیدن آن را میدهد.

توجه توجه:                             پس پر فروش ترین محصول،  محصولی است که زیباترین بسته بندی را دارد.

حالا شکل بسته های که جلوی درب بود چه بود بله آنهای که شیرینگ پک شده بودند.

پس اکنون متوجه اهمیت بسته بندی مخصوصا در انواع پک آب معدنی  و انواع مربا و این چنین چیزهایی شدید.حالا سوال ما اینجاست آیا ممکن است که تولید کننده ای با خرید دستگاه شیرینگ پکی در رنج 25 الی 30 میلیون تومان بتواند چنان کیفیتی به بازار فروش ارایه دهد که مدیران فروشگاها به عنوان برندینگ وتبلیغ فروش از آن استفاده کنند و سود چند میلیار تومانی به سمت تولید کننده روان شود.

شما خود چه فکر میکنید آیا ممکن است تنها با 25 الی 35 میلیون تومان قاپ بازار را دزدید. نیل زاگرس البرز  با سال ها تجربه در امر ساخت انواع دستگاه شیرینگ پک صادراتی و با کیفیت و سابقه درخشان در امر تعمیر انواع دستگاه بسته بندی و نام آشنا در شرکت های ماشین سازی سرآمد کشور این مورد را غیر ممکن میداند و آنرا فقط استفاده سودجویان از وضعیت بازار و پولی تولید کنندگان میداند.

۵
از ۵
۳ مشارکت کننده