دستگاه شیرینگ پک آب معدنی نیل زاگرس البرز

نوع بسته بندی انواع مایعات شیرینگ پک کردن است، که با دستگاه شیرینگ پک آب معدنی و بطری انجام میشود. در بسته بندی آب معدنی و بطری از دونوع دستگاه شیرینگ پک قابل استفاده است. اگر برای زیر بطری ها سینی مقوایی استفاده شود از دستگاه نیمه اتوماتیک، و اگر بدون زیری باشد اتوماتیک مورد استفاده است.

بسته بندی آب معدنی با شیرینگ پک

اگر در بسته بندی آب معدنی نخواهیم از سینی زیر استفاده کنیم باید از مدل اتوماتیک شیرینگ پک استفاده کنیم. برای انکه بهترین کیفیت در شیرینگ پک آب معدنی داشته باشیم باید بدانیم از چه نوع ماشین آلاتی استفاده کنیم.

دستگاه شیرینگ پک آب معدنی و بطری نیل زاگرس البرز به صورت اتوماتیک میباشد. و نسبت به نیازهای مشتری دارای سرعت خوب و بدون پرتی میباشد. باید بدانید که دستگاه های اتوماتیک آب معدنی ارزان قیمت دارای پرت محصول بسیار بالایی هستند.

بدلیل امکان ریختن بطری‌ها درون کوره این ماشین آلات بسیار بالا هست کیفیت و تضمین دستگاه فوق مورد اهمیت است. محصولاتی مانند بطری های پلاستیکی به تغییر دما و حرکت در یک سطح صاف بسیار حساس هستند و امکان ریزش آنها بسیار زیاد است. مخصوصا اگر بدون سینی باشند که پیچیدگی ساخت بسیار بالایی میطلبد.

 

بخش های مختلف شیرینگ پک اتوماتیک آب معدنی

دستگاه شیرینگ پک آب معدنی نیل زاگرس البرز

  1. شاسی و بدنه دستگاه، که باید بسیار قوی و مقاوم و در ضمن بسیار ظریف ساخته شده باشد. و دارای رنگ مقاوم در برابر رطوبت باشد.
  2. کوره دستگاه، در ابعاد مختلفی کوره دستگاه ساخته میشود. که بین یک مترو بیست و پنج تا دو متر متغیر است. این تغیر ابعاد به دلیل نوع کاربری میباشد.
  3. تیغه دوخت، از جنس آلومینیوم و آبکاری شده و سخت کاری شده و روکش تفلون میباشد.
  4. سوخت دستگاه، با هرنوع سوختی از جمله گاز و برق ودر گاهی اوقات دوگانه کارمیکد.
  5. چرخ‌های دستگاه، برای حمل و نقل دستگاه نیاز به چرخ های باکیفیت است. از آنجا که وزن ماشین آلات نیل زاگرس البرز بالا میباشد تحمل وزنی این چرخ‌ها تا یک تن است.
  6. الکتروموتور‌ها، در مدل برقی از الکتروموتور سه فاز و در مدل گاز سوز و دوگانه سوز از الکتروموتورهای تک فاز استفاده شده است.
  7. تابلو برق و سیستم‌های برقی، تمام دستگاه های نیل زاگرس البرز با بهترین برند‌های قطعات برقی ساخته میشوند. که دستگاه شیرینگ پک آب معدنی از این امر استثنا نیست.

در عصر 2021 دیگر در تولید محصولات خوراکی جایی برای دخالت دست اپراتور و محصولات باقی نمانده. در دستگاه بسته بندی آب معدنی اتوماتیک نیل زاگرس البرز اپراتور تمام نیاز‌های یک دستگاه هوشمند صورت گرفته است.

تولید ماشین آلات پیشرفته اتوماتیک بر دونوع میباشد.

  1. دستگاه اتوماتیک که ماشینی است حد فاصل نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک. که قیمتی به نسبت بالاتر از مدل پایین‌تر از خود دارد و خیلی از ویژگی های تمام اتوماتیک را به ارث برده. در این دستگاه ارتباط بین اپراتور و محصول به حداقل رسیده ولی از بین نرفته.
  2. دستگاه تمام اتوماتیک شیرینگ پک آب معدنی، که بسیار حرفه‌ای است. در صنعت غذایی و بسته بندی بطری های پلاستیکی بسیار پر کاربرد است. این دستگاه دارای سیستم برقی هوشمند و ردیف کن میباشد.

موارد مورد نیاز در بسته بندی بطری و مایعات

یکی از بزرگترین صنایعی که به این دستگاه نیاز دارند صنایع تولید آب معدنی و تولید ششیه شور و بسته بندی شیرینگ بطری ضد یخ ماشین میباشد.

در بسته بندی شیرینگ ضد یخ بطری های پلاستیکی با قطر بزرگ مورد استفاده است. که این موضوع باعث سنگین‌تر شدن کل بسته بندی میشود.

کاموایر شیرینگ پک ضد یخ باید بسیار ریز بافت و منعطف باشد. که این مدل کاموایر‌ها بسیار گرانقیمت هستند. دقت شود دستگاه ‌های ارزان این موارد را رعایت نمیکنند که باعث کاهش قیمت شود.

خوراک دهندگی ضد یخ  به دلیل جنس پلاستیک آن بسیار باید با دقت صورت بگیرد. تا از ریزش و خراب شدن تولیدات اجتناب شود.

در خرید انواع بطری برای مایعات دقت کنید. مطمئن شوید بطریها دارای پایه نیستند و کف مسطحی دارند. زیرا بطری های پایه دار برای شیرینگ کردن سخت و دشوار هستند. این مورد باعث کاهش سرعت تولید شیرینگ پک آب معدنی یا ضد یخ میشود.

نوع سلفون مورد استفاده حتما باید از جنس های مرقوب باشد حتما قبل از خرید با یک مشاور یا سازنده دستگاه مشورت کنید. در بازار کنونی انواع نایلون بی‌کیفیت بسیار بیشتر است از جنس خوب.بزرگترین عرض برای بسه بندی ضدیخ و مایعات 45 سانتیمتر تا 50 سانتیمتر است.

قبل از بارگیری دستگاه شیرینگ مایعات حتما این دستگاه را تست کنید تا اگر مشکلی به اشتباه داشت در محل سازنده رفع عیب شود. این موضوع بسیار مه و پر اهمیت است تعمیرات در تولیدی مشتری بسیار سخت و زمانبر است.

 

سرعت و کیفیت تولید در اینگونه ماشین‌آلات بسیار بهینه شده میباشد. در کنار سرعت بالا هیچگونه پرتی و نابودی محصول دیده نمیشود. ضمانت نامه معتبر به همراه خدمات پس از فروش خوب وراضی کننده این دستگاه را بسیار مقبول همگان کرده.

 

 

 

۵
از ۵
۲ مشارکت کننده