کسب درآمد با سرمایه کم

با تحقیقی اینترنتی با موضوع کسب درآمد با سرمایه کم یا مشاغل خانگی به دو نتیجه رسیدیم اول یا بیشتر این تعاریف بیهوده بوده یا تبلیغ فروش دستگاه ها یا پکیج های آموزشی خود سایت ها بوده است.

در این مقاله شما را با کسب درآمدی ساده که میتوان آنرا جزء مشاغل خانگی برشمرد آشنا میکنیم. و قصد فروش هیچگونه وسیله ای به منفعت نیل زاگرس البرز را نداریم تنها این نوشته بر اساس تجربه شخصی بدست آمده.


 

ایده کسب وکارهای خانگی

 

اصولا ورود به هرنوع شغلی نیاز به برخی اطلاعات اولیه دارد. تا نصبت به آن شغل دید و نظر دقیقی داشته باشید. بسیار صلاح میدانیم قبل از هر کاری با قوانین و تعاریف مشاغل خانگی در سایت رسمی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آشنا شوید.

(البته موضوع مورد نظر زیاد هم خانگی نیست ولی زیر گروه مشاغل خانگی است)

 


 

شغل پردرآمد با سرمایه کم برای آقایان و بانوان

 

موضوع مورد نظر این مقاله کسب درآمد با شغلی بسیار کوچک می‌باشد. خیلی از مشاغل را میتوان در ابعاد یک مغازه راه اندازی نمود. ولی حتی با سرمایه کمتر . فقط شما باید شهامت فروختن و روابط عمومی بالا  در کسب و کار با سرمایه کم داشته باشید.

 


 

کسب و کارهای جدید و پرسود

 

کسب و کارهای جدید که سود آنها بالا است و پر بازده است بسیار یاد است که سرمایه این کسب و کارها متفاوت است. اگر از زاویه سرمایه کم و درآمد متناسب نگاه کنیم یکی از این کارها را می‌توان بسته بندی نامبرد.

 

کسب درآمد از راه بسته بندی

 

سال ها تجربه در امر تعمیر انواع دستگاه بسته بندی داریم. و در این سالها اکثر مشتریان ما کسانی هستند که خود اشتغال بوده و با سرمایه ای بسیار اندک شروع به کسب وکار با سرمایه کمی  کرده‌اند. بعد از گذشت این زمان خیلی از آنها کارآفرین شده اند. با دیدن این انسانهای موفق همین مقاله به ذهنمان رسید. شاید برای شما هم مفید باشد.(ان‌شاالله)

وقتی نام بسته بندی به میان می‌آید به یادبسته بندی حبوبات میوفتیم ولی تنها این مورد نیست. شما میتوانید قند، شکر، نمک، یا هرچیزی قابل بسته بندی را انجام دهید. 

 

چه ماشین آلاتی نیاز است؟

 

اسم این کار مشخص است کسب و کار کوچک با سرمایه کم  پس ما نمیخواهیم بگوییم ماشین آلات اتوماتیک تهیه کنید حتی قصد داریم نقاط ضعف این دستگاه‌ها را بر ملا سازیم.

بزرگترین ضعف ماشین آلات بسته بندی تولید شده در ایران عدم توانایی بسته بندی مدل پچ پاکت یا پاکت مدرن است .

 

بسته بندی دستی

 

مطمئن باشید انقدر تجربه در این ماشین آلات داریم که با جرات میگوییم هیچ ماشین بسته بندی در ایران وجود ندارد که بتواند چنین پاکتی را بزند. به تازگی چند شرکت عظیم ماشین سازی توانسته اند دستگاه 4 طرف دوخت بسازند که به این زیبایی نیست.

کسب درامد آسان با بسته بندی

 

اولین چیزی که نیاز دارید پاکت های دل ربا جذاب و خاص است، که در اکثر شهر ها یا قابل دسترسی است یا قابل سفارش از تهران. 

سعی کنید هر محصولی میگیرید پاک شده و پولیش شده باشد در شهرستان های مرکز کشت حبوبات قیمت محصولات پاک شده بسیار پایین است.

دومین ماشینی که نیاز دارید نصبت به سرمایه خود اگر توانستید کیسه پر کن تک توزین نیمه اتوماتیک که بین 15 الی 30 میلیون تومان است و اگر نتوانستید یک ترازو.

سومین چیزی که نیاز دارید یک دستگاه دوخت اتوماتیک یا دوخت ریلی ساده  تاریخ زن دار که بین 8 الی 15 میباشد تهیه کنید.

بعد از تهیه این ماشین آلات شما قادر به تولید هستید اگر بتوانید و راه را درست جلو بروید جزء کسانی خواهید شد که خود بنده دیده ام که از مغازه به کارخانه تبدیل شده اند.

 


 

شروع کسب و کار از صفر

 

اگر منظور شما از صفر سابقه باشد. این کسب و کار متناسب با توانایی هایی است که باید داشته باشید که 

  1.  فن بیان بالا داشته باشید
  2. قدرت روابط عمومی بالا داشته باشید
  3. توانایی تحمل خرید و فروش و افت و خیزهای اعتماد بازار را داشته باشید

گذینه 4 بسیار مهم است در بازار چیزی به عنوان نقد فروشی وجود ندارد باید با راهکاری به مشتریان خود اعتماد کنید. که اگر بنابه هر دلیلی از بازپرداخت شما تفره رفتند هرگز زمین نخورید تا فروشندگان سالم بازار را پیدا کنید.

 

کسب و کار موفق 

 

کسب کاری موفق است که درپشت و هر درآمد و هزینه‌ای و اعتمادی تدابیر مقابله با نقص آنرا کرده باشید. در غیر اینصورت بازنده این داستان فقط و فقط خود شما هستید.

 

 این یک واقعیت است که در خیابان های تهران و شهرهای بزرگ پول ریخته است! آیا شما آنکسی هستید که پول‌ها را جمع کند؟؟

 

راحت بگوییم ماشین اصلی این کار خودتان هستید. متشکرم

این مقاله تنها تجربه مدیریت سایت از اینگونه مشاغل بود و قصد هیچگونه تبلیغ یا مشارکت در فروش یا سود و زیان به شخص یا شرکتی را ندارد.

۵
از ۵
۱۱ مشارکت کننده