درج رپورتاژ رایگان و طریقه نوشتن رپورتاژ آگهی

سایت درج رپورتاژ رایگان

درج رپورتاژ رایگان دائمی

برای درج رپورتاژ رایگان، برای شما هم پیش آمده که به دنبال یک سایت درج رپورتاژ دائمی و رایگان بگردید ولی در جستجو هایی که انجام دادید هرگز یک رپورتاژ رایگان واقعی و دائمی را پیدا نکردید یا اگر هم پیدا کنید از دو حالت خارج نیست.

 1. یا اول باید یک آگهی از سایت فوق خریداری کنید و بعد درخواست یک رپورتاژ رایگان دهید
 2. یا آنکه لینک هایی که دریافت میکنید نو فالوو می‌باشد.
 3. بعضی هم که درخواست گذاشتن یک رپورتاژ از شما دارند.

چگونه رپورتاژ رایگان بنویسیم

 

قصد از نوشتن رپورتاژ آگهی بالا بردن کلمه کلیدی مدنظر در صفحات گوگل است ولی قبل از آن حتما باید بدانید که چگونه بیشترین امتیاز را از گوگل خواهید گرفت مهم این است که در کجا رپورتاژ آگهی بالاترین جواب را میدهد.

پیشنهاد میکنیم سعی کنید در نوشتن رپورتاژ آگهی از یک موضوع بی ربط و مربوط به سایت پذیرنده استفاده کنید. مثلا اگر موضوع خرید بربلینگ است به یک باره در باره مزایای خرید سایت خود شروع نکنید و بهتر است از کاربرد بربلینگ که در دستگاه  X استفاده میشود شروع کنید و فقط نامی از آن دستگاه برده اید این موضوع در طبیعی بودن متن کمک میکند. (این موضوع که باید در خطوط اول لینک اصلی رو بدهید یک مورد اثبات نشده است صدها بار تست شده و نتیجه بخش نبوده)

بهتر است قبل از درج و نوشتن رپورتاژ به موارد مهم زیر دقت کنید

 در رپورتاژ شما تولید بک لینک طبیعی می‌کنید پس:از همه مهمتر اینکه بک لینک شما واقعی باشد
معنی این جمله این است که اگر گوگل بفهمد سایت مورد نظر مزرعه لینک است که قطعا میفهمد هم اون سایت رو توبیخ می‌کند هم کسایی که ازش لینک گرفتن.
خوب گوگل چطوری این موضوع را متوجه می‌شود:

 1.  هیچ شرکت معتبری آگهی شما را در صفحه اول لین نمیکند و اگر کند فقط به معنای دریافت پول می‌باشد.
 2. هیچ سایتی یک لین را در 90 درصد صفحاتش لینک نمیکند البته این موضوع مربوط به انکر تکست بک لینک است.
 3.  و آخرین آن لینک های زیاد میباشد که بعضی از سایت ها هزاران لینک به سایت های دیگر دارند.
 4.  واقعا مهم موضوع سایت پذیرنده رپورتاژ آگهی هیچ همخوانی با سایت مقصد ندارد مثال ما خود رپورتاژی در یک سایت غیر مرتبط با سایتمان درج کرده بودیم اصلا تاثیر گذار نبود این مورد فقط در حالتی معکوس میشود که از سایت فوق شما بازدید کننده دریافت کنید که تقریبا غیر ممکن است.
 5. در سایت های بک لینک دایما در اثر پرداخت نشدن آبونمان ها لینک هایی پاک میشوند که این یک نشانه بارز پولی بودن این بک لینک ها و رپورتاژها است.

 

روش نوشتن رپورتاژ


درج رپورتاژ رایگان  قوی

 

آیا رایگان یا پولی بودن در قدرت رپورتاژ اهمیت دارد؟

اگر تا اینجا مطالعه کرده باشید مقداری متوجه شده‌اید که تنها چیزی که مهم است هم ترازی  متنی و محصولی سایت پذیرنده رپورتاژ با سایت سفارش دهنده است واینکه سایتی رایگان است ضعیف و دیگری بسیار گران قیمت است قوی‌تر، اصلا تاثیری ندارد.

مجددا اعلام میکنیم که تنها مزیت سایت‌هایی که  برای درج رپورتاژ آگهی هزینه میگیرند تنها داشتن بازدید کننده بالاست که این موضوع وقتی برای شما تاثیر گذار خواهد بود که از این سایت ها بازدید کننده بگیرید در غیر اینصورت هیچ سود دیگری ندارند.

آیا کسی میرود از فروشگاه لباس بسیار بزرگی سراغ سازنده لوستر را بگیرد؟

اگر به دنبال حرکتی بسیار شدید هستید بهترین راه این است که سایت های همکار، شمارا به گوگل معرفی کنند واقعا تست شده و دیدیم که چقدر گوگل از این حرکت لذت میبره.

اگر میخواهید یک رپورتاژ آگهی دایمی و رپورتاژ رایگان داشته باشید اول باید با روش نوشتن رپورتاژآگهی آشنا باشید بعد باید بدانید کدام سایت بهترین جواب را به شما می‌دهد. 


رپورتاژ دائمی رایگان

 

ما برای امتحان در بخش مقالات وبلاگی، رپورتاژ آگهی دائمی رایگان ساختیم با عنوان بسته بندی قهوه و نسکافه درون این وبلاگ با انکرتکست دستگاه بسته بندی.

توجه فرمایید فقط و فقط یک (بک لینک طبیعی رایگان)

از سایت بهفرماشین اطلس البرز قرار دادیم ظرف چند روز باورکردنی نبود که از صفحه سوم به رتبه نهم گوگل پرتاب شد (جهت تست شما اعلام کردیم) البته بعدها در مقالات دیگر کلمات کلیدی دیگری از همین شرکت تولید محتوای رپورتاژ کردیم که حتی خودمان شگفت زده شدیم. شما دستگاه(تفت آجیل و پخت خشکبار) و (خط  تولید چیپس) را سرچ کنید متوجه میشوید.

دو دلیل اصلی وجود داشت

پیج آتوریتی سایت نیل زاگرس البرز 39میباشد که نصبت به رقبا واقعا بالاتر میباشد.

و دلیل دیگر همگن بودن سایت ما با سایت رپورتاژ گیرنده بود.


خرید رپورتاژ آگهی دائمی

 

چگونه رپورتاژ رایگان بگیرید و لینک رایگان خود را دریافت کنیم تا نیازی به خرید اگهی نباشد.

 

 

سایت درج رپورتاژ دائمی رایگان

 

 1. ما شرکت ماشین سازی هستیم پس فقط و فقط رپورتاژ در مورد ماشین آلات صنعتی و قطعات فنی و مهندسی میتونیم براتون در یک صفحه وبلاگ در سایت نیل زاگرس البرز درج کنیم.
 2.  مطلب شما در راستای کار تخصصی ما که  دستگاه شیرینگ پک  است نباشد.
 3. اگر از محتوای رپورتاژ های آماده خواستید استفاده کنید برای شما هزینه دارد. (هزینه آن نقدی نیست).
 4. اگر برای درج آگهی رپورتاژ از صفحات اصلی استفاده کنید هزینه  نقدی دارد.
 5. برای درج رپورتاژ رایگان دائمی در صفحه وبلاگ مطلب شما حتما باید بالای ۱۰۰۰ کلمه باشد.
 6. اجازه بدید در انتهای رپورتاژ شما ما ۲ پارگراف اضافه کنیم در ضمینه کاری خودمان که رپورتاژ شما از نظر گوگل از شکل خبری خارج شه مطمئن باشید جوابی که میگیرید شمارا متحیر میکند.
 7. خواهشمندم از سایت یا جایی رپورتاژ کپی نکنید و برای ما نفرستید از آنجا که خزنده های گوگل حافظه کش دارند این موضوع رو میفهمند و زحمت شما بی اجر میماند سعی کنید خودتان تولید محتوا کنید.و خود لینک و انکر تکست را مشخص کنید.
 8. تجربه نشان داده که ربات گوگل وقتی به اولین لینک میرسد و وارد مثلا وب سایت X میشود به دلیل وجود لینک های داخلی آن سایت یک دور کامل تو اون سایت مقصد میچرخد و دوباره وارد سایت مبدا میشود ولی اگر در مسیر خزیدن دوباره به لینک مجدد از همان سایت برسد اصلا وارد اون سایت نمی‌شود و امتیازی براش محسوب نمیکند. سعی کنید اولین کلمه کلیدی رو با دقت بسیار بالا انتخواب کنید و اون صفحه رو از لیک داخلی خوب که از صفحه‌ای به صفحه دیگر باشد غنی کنید(حالا خود دانید)
 9. هر شرکت یا فرد حق درج یک بار رپورتاژ رایگان دارد و اگر نیاز به درج دوباره شد که نشان دهنده عملکرد موفقیت آمیز رپورتاژ است برای شرکت فوق هزینه دارد.(اگر دومین بار باشد هزینه نقدی نمی‌باشد)
 10. درج رپورتاژ آگهی دانشجویی و تخقیاتی. دانشجویانی که لینک های خارجی رپورتاژ رایگان آنها به سایت موءسسات آموزشی فنی و حرفه‌ای است و یا سایت های پژوهشی قانون هفتم در مورد آنها صادق نیست و میتوانند بی نهایت رپورتاژ آگهی رایگان تولید محتوا کنند.
 11. رپورتاژ های رایگان  که در باره قطعات برق صنعتی و قطعات مکانیکی (کلا فروش قطعات کوچک) باشد و لینک مقصد آنها به فروشگاه های خرد میرسد حق درج ۲رپورتاژ رایگان دارند مخصوصا قطعات پنوماتیک توجه کنید لینک مقصد شرکت یا تولیدی نباشد. 

طریقه فرستادن متن رپورتاژ

 

 1.  در بخش نظرات گوشه ایی از مطلب رو بفرستید با شماره واتس آپ ما در زمان تایید شماره شما را نمایش نمیدهیم.بعد از مطالعه و قابل قبول بودن آن به شما پیام میدهیم.
 2. بعد از تماس با شما مدارک مورد نیاز 
 3. مطلب رپورتاژ آگهی دائمی
 4. شخص کردن انکر تکست مورد نیاز با لینک آن برای رپورتاژ

ضمنن اگر وقت بود سریع رپورتاژ رایگان شما  رو در وبلاگ درج میکنیم . ما تمام تلاشمان را میکنیم تا با سرعت بالایی درج رپورتاژ انجام شود و شما را منتظر نگذاریم.

 


 

بهترین سایت های درج رپورتاژ آگهی

 

تریبون         یکتانت   تسمینو

 

سایت‌های بسیاری در زمینه درج رپورتاژ فعالیت دارند. البته هرکدام باروشی خاص و جذاب سعی در جذب مشتریان خود دارند. بر طبق تحقیقات ما دو وب سایت نصبت به دیگران بهتر هستند.

 1. تریبون با ورود به این سایت به دلیل امکانات زیادی که توسط موتور یکتانت بوجود آمده تمام امکانات مربوط به درج رپورتاژ و حتی انواع تبلیغات را نیز به صورت یکجا دارید. قیمت مناسب یکی از صدها ویژگی اصلی این سایت است. تریبون را میتوان قویترین سایت درج رپورتاژ دانست.
 2. سایت تسمینو. این سایت از نظر مشتری مداربودن و خدماتش بی نظیر می‌باشد. مخصوصا در امر رپورتاژ آگهی.

 


(توجه داشته باشید که درج رپورتاژ رایگان برای زمان بسیار محدودی است )

 


سرفصل ها

سایت درج رپورتاژ رایگان دائمی

چگونه رپورتاژ آگهی  رایگان بنویسیم

درج رپورتاژ رایگان قوی

رپورتاژ رایگان دائمی

قوانین دریافت رپورتاژ رایگان


 

نیل زاگرس البرز تولید کننده انواع دستگاه شیرینگ پک  و اولین سایت درج رپورتاژ رایگان در مبحث فنی و تخصصی.


لطفا لطفا به هیچ عنوان به خط معرفی شده در وب سایت تماس نگیرید اون فقط مخصوص مشتریان میباشد.

 

۵
از ۵
۱۹ مشارکت کننده
جعفر زاده گفت:
زمان ایندیکس شدن رپورتاژ ها در سایت شما چقدر زمان میبرد؟؟
  مدیریت گفت:
  گاهی بسیار سریع ایندکس انجام میشود ولی گاهی کند تر این موضوع به سرعت گوگل بستگی دارد ما تمام کارهایی که در این رابطه است را به دقت انجام داده‌ایم و مشکلی از سوی ما در ایندکس شدن نیست
مهیار گفت:
ممنون از توضیحات کامل و ارزنده تون
  مدیریت گفت:
  من هم ممنونم از شما برای وقتی که گذاشتید
هادی مولائی گفت:
برای راه اندازی خط تولید بسته بندی حبوبات از جمله لوبیا و عدس به دلیل آنکه این محصولات در دسته واد غذایی طبقه بندی می‌شود‌. نیاز به ماشین آلات بسته بندی طبق استانداردهای بهداشتی میباشد.
(سلام قسمتی از رپورتاژ ما )شماره تماس:......
  مدیریت گفت:
  سلام ممنونم لطفا رپورتاژ خود را در قالب وورد با سه عکس به واتس آپ معرفی شده در سایت بفرستید متشکرم.
زهرا حیدری گفت:
بسته بندی مرحله نهایی و مهم ترین قسمت خط تولید است. این قسمت از خط تولید ارتباط مستقیم با فروش، ارتباط با مشتری، جلب اطمینان و دیگر موارد مهم در کسب و کار دارد. برای خرید دستگاه بسته بندی مناسب برای کسب و کارتان بهتر است تعدادی از دستگاه های بسته بندی را بشناسید.
  مدیریت گفت:
  درود بر شما عکس ها و متن خام و انکر تکست ها به همراه لینک ها به واتس آپ ما بفرستید به دلیل حجم زیاد تا ۷۲ ساعت دیگر رپورتاژ رایگان شما درج می.شود
سمیرا گفت:
تسمینو در حوزه رپورتاژ آگهی بی نظیره
  مدیریت گفت:
  ۱۰۰ درصد همینطوره که شما میگید برای همین ماهم ازش به نیکی نام بردیم
neginrasan گفت:
رپورتاژ اگهی بسیار بی نظیره