دستگاه لیبل شیرینگ حرارتی تونلی وشیرینگ لیبل

دستگاه لیبل شیرینگ حرارتی تونلی در صنایع مختلف برای حالت پلمپ یا شکیل تر کردن بطری یا پت محصول بسیار پر مصرف میباشد.

دستگاه لیبل شیرینگ تونلی شامل:
1) شاسی دستگاه که تمامی بخش های دیگر بر روی آن نصب میشود.
2) کوره یا تونل لیبل شیرینگ که به وسیله المنت های برقی که توسط بخش برق کنترل میشوند دمای مورد نیاز برای جمع شدن غلاف لیبل را تامین میکند. این بخش باید بسیار خوب عایق کاری شود تا از انتقال حرارت داخل کوره به بیرون جلوگیری نماید.
3) فن سیرکولیشن داخل لیبل شیرینگ حرارتی, که باید کم صدا و پر قدرت باشد که دمای به وجود آمده توسط المنت ها را به خوبی در محیط کوره پخش نماید.
4) کانوایر خوراک دهنده: که در گذشته از استیل بگیر استفاده میشد ولی اکنون به دلیل افزایش قیمت غیر منطقی آن از توری کاموایر استفاده میشود. از نظر کیفی در خروجی تفاوت چندانی باهم ندارند.
5) موتور محرکه کاموایر, که باید توسط تابلو برق قابل کنترل سرعت باشد تا اپراتور بتواند بر سرعت الکتروموتور مدیریت داشته باشد.
چنانچه دستگاه لیبل شیرینگ حرارتی از اصول و قوانین کاربر پسند بودن ساخته شده باشد و موارد بالا به درستی رعایت شده باشند این دستگاه از راندمان خوبی برخوردار خواهد بود.
نیل زاگرس البرز تمام موارد بالا را کاملا رعایت کرده و آنهارا با بهترین برندها تجهیز میکند. ودر نهایت بهترین پشتیبانی پس از فروش را به مشتریان خود خواهد داد.
ضمانت ما هرگز تاریخ انقضاءندارد. دستگاه لیبل شیرینگ حرارتی تونلی نیل زاگرس البرز همیشه تحت گارانتی ما میباشد. چون افتخار میکنیم که مشتریان زیادی مارا از بین بهترین ها انتخاب کرده اند پس تا همیشه با آنها هستیم.

عکس دستگاه لیبل شیرینگ حرارتی

مقدار مصرف دستگاه شیرینگ لیبل بین 20 الی 25 آمپر برق سه فاز میباشد و توانایی تنظیم سرعت این امکان را به اپراتور داده که بسته به نیاز خود سرعت دستگاه را کم یا زیاد کند.جنس المنتها از نوع مرغوب بوده و دارای هواگیرهایی هستند که باعث برخورد و تماس هرچه بیشتر المنت ها با سطح عبور هوا میشوند که این مورد باعث سریعتر گرم شدن میشود.

فیلم دستگاه لیبل شیرینگ

 گرمایش کوره  دستگاه لیبل شیرینگ از توسط المنت های میله ای به همراه بادگیرهای فلزی
بدنه کوره دارای عایق های حرارتی جهت جلوگیری از اتلاف دمای داخل کوره به وسیله پشم سنگ 40 میلیمتر
قابلیت کنترل دمای کوره به وسیله سیستم PI ترموستات هوشمند
ابعاد کلی دستگاه : طول 240cm، عرض80 cm، ارتفاع برای ظروف مختلف متغییر می باشد
ولتاژ ورودی: ۳۸۰ ولت در 25 امپر
سرعت دستگاه: ۴۰۰ الی ۵۰۰ لیبل در ساعت
وزن دستگاه: ۲۵۰ kg
تمامی قطعات برقی با مارک هیونداری اصل
سرعت دستگاه با اینورتر تکو قابل کنترل میباشد

مشخصات فنی 

محصولات دیگر نیل زاگرس البرز