نیل زاگرس البرز تولید کننده دستگاه شیرینگ پک

دستگاه شیرینگ  

دستگاه شیرینگ بهترین وسیله برای بسته بندی و محافظت محصولات از گرد و غبار، ساده کردن در حمل ونقل و انبار داری است. برای بسته بندی از گرما یا بخار گرم بهره میبرد که برای گرم کردن خود از انواع سوخت ها برق یا گاز بهره میبرد.

انواع و مدل های ساخته شده

دستگاه شیرینگ به دو نوع اصلی دوخت ال و دوخت عمودی تقسیم میشود. در تمام انواع در معیار صنعتی تونل حرارتی لازم است. به همین دلیل در خیلی از موارد به آن شرینگ تونلی یا حرارتی هم گفته می‌شود.
نحوه شناخت دوخت ال اینگونه است که تمامی بخش‌های محصول به صورت یک دست بسته بندی می‌شود و مسیر بازی وجود ندارد. مانند جعبه موبایل و مواد غذایی و بهداشتی که از ورود هرگونه هوا و رطوبتی مراغبت میشوند.
اما دوخت عمودی مانند پک آب معدنی و جعبه میباشد که همیشه دوسر سمت عرض کالا یک نیم دایره باز است.
​​​​​​​

انواع سوخت مورد نیاز برای تونل حرارتی

امروزه با افزایش فناوری های ساخت و تولید، توانایی ساخت هرگونه دستگاه شیرینگ با هرنوع سوختی شدنی است. انواع سوخت برای تولید حرارت تونل دستگاه شرینک پک را میتوان به وسیله برق، گاز، گاز و برق باهم ( در سایزهای بسیار بزرگ)، حتی دوگانه سوز  به سادگی فراهم نمود. از اینرو میتوان به دستگاه گاز سوز و برقی یا حتی دوگانه سوز اشاره نمود.

انواع مدل بر اساس کاربرد آن

در بسته بندی تمام مواد از دونوع  اتوماتیک و نیمه اتوماتیک استفاده میشود، در مواردی که محصول دارای بطری هستند مانند (ضدیخ، آب معدنی،....) از نوع خاصی از دستگاه شیرینگ به نام  پک آب معدنی استفاده می‌شود.
باید توجه کرد اگر با انواع نیمه اتوماتیک بخواهیم هرنوع بطری یا از این قبیل را بسته بندی کنیم نیاز به کفی یا سینی مقوایی هستیم.

تمامی انواع موجود توانایی بسته بندی انواع قوطی را دارند.
در انتها دو دستگاه از خانواده شیرینگ پک باقی میماند. برای محصولاتی که نیاز به تیغ برش نایلون نباشد از دستگاه تونل شرینگ استفاده می‌شود.
و برای غلاف یا پلمپ درب محصولات از دستگاه لیبل شرینک حرارتی استفاده می‌گردد.

قیمت بر اساس نوع

قیمت دستگاه شرینک تونلی به نوع سوخت و مدل آن و از همه مهمتر به ابعاد بستگی دارد.

اگر نیاز به تحقیقات بیشتری در زمینه پک یا بسته بندی دارید اینجا را کلیک کنید.و اگر میخواهید یک کارشناس واقعی در این ضمینه شوید به صفحه سوالات متداول برای خرید دستگاه شرینک مراجعه فرمایید.

راه، شاید همون راهه؛ اما ما همراه شما هستیم.​​​​​​​
برای پاسخگویی به سوالات شما آماده‌ایم کافیست یک تماس بگیرید