دستگاه شیرینگ کابینی

​​برای بسته بندی محصولاتی که بسیار حساس هستند از دستگاه شیرینگ کابینی استفاده می‌شود. این دستگاه زیر مجموعه شیرینگ دوخت ال ولی به صورت بسیار ساده‌تر است که با تکیه بر علم و تکنولوژی بروزرسانی شده تا سرعتی بسیار بالا داشته باشد. 
​​​​​​​

کاربرد شیرینگ کابینی

کاربرد دستگاه شیرینگ کابینی بسیار وسیع است. مهم ترین مصرف در بسته بندی انواع مواد غذایی طبق دستور وزارت بهداشت(TS EN 15593 Packaging)  باید از شیرینگ دوخت ال یا دور بسته باشد تا از ورود هرگونه آلاینده‌ای در امان باشد.
قانون ذکر شده نسبت به مواد آرایشی و بهداشتی صدق میکند. دیگر مصرف شیرینگ کابینی در محصولاتی است که نیاز به صادرات از مسیر دریایی دارند، صادر کننده این محصولات مجبورند تا آنها را از گزند هر گونه ورود رطوبتی حفظ کنند و تنها راه رسیدن به این مقصود بسته بندی دوخت ال است که ارزان‌ترین و بی دردسر‌ترین استفاده از پک کابینی است.

انواع مدل‌ها 

انواع مدل دستگاه شیرینگ کابینی با مصرف برق آن تعریف می‌شود. اگر مقدار تولید در ساعت بالا است و نایلون بسته بندی از ضخامت زیادی برخوردار است به نوع سه فاز، دارای 2 فن سیرکولیشن، با آمپر مصرفی 28 آمپر است.
در صورتی که نوع بسته بندی از جنس های نازک تر نایلون باشد شیرینگ کابینی تک فاز کارآمد‌تر و مقرون به صرفه است.

مشخصات فنی

مشخصات فنی شیرینگ پک کابینی طبق تعاریف بالا مقداری را توصیف کردیم، استفاده از بهترین و باکیفیت در قطعات بکاررفته طول عمر و عملکرد آنرا بسیار بالا برده.
به دلیل استفاده از 2 فن سیرکوله هوا در مدل سه فاز و پروانه قدرتمند دمنده در مدل تک فاز سرعت بسته بندی و کوچک سازی و فشرده سازی نایلون را در این دستگاه بسیار بالا برده. 

استفاده از بهترین انواع المنت که به المنت های رادیاتوری معروف است. مصرف برق را در آن کاهش داده و راندمان حرارتی را بسیار بالاتر از رقبای خود برده است.
رنگ بی‌نظیر کوره‌ای و ضد خش عمر بدنه را تضمین کرده.
حداکثر ابعاد کابین 45*44*55 که جزء بزرگترین ابعاد است. عرض نایلون 55 
​​​​​​​ابعاد دستگاه: 80*75*125

فیلم تست و راه اندازی

فیلم دستگاه شیرینگ کابینی و تست‌های گوناگون قبل از تحویل به مشتری که توسط کارشناسان یا سابقه در نیل زاگرس البرز انجام می‌شود.
​​​​​​​همانطور که در فیلم مشاهده میکنید سرعت و عملکرد این دستگاه بی‌نظیر است.

شرایط خدمات پس از فروش 

18 ماه خدمات پس از فروش و تعویض قطعات .
18 ماه گارانتی تعویض قطعات.
گارانتی نصب و آموزش در محل به درخواست مشتری.