​​​​​​​​​دستگاه ش​​​​​​​یرینگ پک دوگانه سوز

​برای آنکه بشود از هردونوع انرژی حرارتی (برق و گاز ) به صورت جداگانه یا همزمان استفاده شود باید از دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز استفاده کرد. ویژگی اصلی این مدل در مصرف سوخت است.
برای استفاده از دستگاه همیشه نیاز به برق برای راه‌اندازی الکتروموتورها است ولی استفاده سوخت اصلی، در تونل حرارتی است که برای مکان‌هایی با دسترسی به هرنوع سوختی با این مدل امکان پذیر شده است.
​​​​​​​

​نحوه عملکرد و راه اندازی 

نحوه عملکرد و راه اندازی دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز نیل زاگرس البرز بسیار ساده است. تمامی نیازهای شما بر روی تابلو برق مشخص شده و تیم پشتیبانی ما از 8 صبح تا 24 آماده کمک رسانی و راهنمایی به مشتریان است.
بعد از تنظیم و نصب نایلون و گرم شدن تونل، دستگاه آماده کار است. به طور معمول قانون ما است در هنگام تحویل تمام بخش ها به مشتری آموزش داده میشود. و بخش های که دارای آموزش سخت است دارای کاتالوگ و دفترچه راهنما می‌باشد.

مشخصات فنی و مهندسی

بالاترین کیفیت در قطعات دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز اجرا شده که شمارا با بخش کوتاهی از این مشخصات فنی و مهندسی مطلع میکنیم.
تابلو برق کاملا اختصاصی نیلزاگرس است با بالاترین کیفیت در ساخت آن هرگز از ورق کم کیفیت( حلبی) استفاده نمیکنیم.
ترموستات ها برند میکرومکس است که با نمونه‌های خارجی قابل قیاس می‌باشد، که کنترل دما را به صورت PID (قفل شدن سر دمای خواسته شده بدون پرش) زیرا در دستگاه شیرینگ پک، دما باید تنها 5 درجه از هر سمت با دمای اصلی اختلاف داشته باشد و نباید از مدل‌های ON/OFF استفاده کرد.
موتور ‌ها همگی از نمایندگی‌های اصلی تهیه شده و دارای ضمانت نامه تعویض هستند.
در شیرینگ دوگانه سوز از گیربکس تیپ 63 استفاده شده که قدرت بسیار بالایی در تحمل وزن بالا است. و از ضمانت تعویض برخوردار است.
غلطک ها کاملا استانداد طراحی شده تا هرگز شکسته نشود.
شیرینگ دوگانه سوز از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است و همگی دارای اگزوز کششی هستند تا کوچکترین گاز سمی وارد محیط کار نشود ودر عین حال تمام حرارت حاصل از احتراق را دریافت کند تا دما با سرعت، بالا رود.
المنت ها همگی از بهترین جنس ها است. و تمام تدابیر امنیت در برق گرفتگی در نظر گرفته شده و تا 18 هزار وات مصرف برق نصبت به ابعاد متفاوت دارد.
حتی کنترل دما در حالت گاز سوز اتوماتیک است، تا اپراتور دغدغه‌ی کنترل دما را در این حالت نداشته باشد.
رنگ دستگاه اختصاصی ما است و با وجود اینکه الکترواستاتیک و کوره‌ای است نسوز می‌باشد تا هرگز رنگ بدنه در اثر دما عوض نشود اگرچه که عایق بندی داخل کوره به گونه‌ای است که دمای بدنه هرگز از 30 درجه سانتی گراد بالا نمیرود.
اینورتر دستگاه از برند تکو هست، که از برندهای معروف بازار الکترونیک است.

انواع موجود به صورت شیرینگ اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ساخته می‌شود.

​قیمت و نحوه خرید

قیمت دستگاه شیرینگ پک دوگانه نصبت به ابعاد و نوع آن متفاوت است و لازم است جهت خرید با مشاورین ما تماس بگیرید تا بعد از دریافت اطلاعات شما نصبت به کارشناسی قیمت ان اقدام شود.
نحوه خرید به صورت نقدی و اقساط 60% نقد مابقی طی چک 30 و 60 روزه چک فوق باید طرح جدید به نام شخص ثبت شده در قرارداد باشد.
در خرید اقساطی یک عدد چک ضمانت به مبلغ کل چک ها لازم است.

ملزومات راه اندازی

​​شیرینگ دوگانه سوز برای فرایند تولید نیازمند ملزوماتی است که در اینجا اصلی ترین های آن بازگو می‌شود.
داشتن برق سه فاز حداقل 25 آمپر ( هیچ کدام از انواع ماشین آلات ما تک فاز تولید نمی‌شود که دلایل  شنیدنی فنی دارد).
به دلیل استفاده گاز مکان فوق باید عاری از هرگونه گاز مشتعل شونده آزاد در محیط کار ( همچون تینر و بنزین) باشد.

سقف محیط کار باید بیش از 3 متر و دارای هواکش های استاندارد باشد. با اینکه تمام انواع دارای اگزوز هستند اما استاندارد مصرف لوازم گاز سوز اینرا اجباری کرده است.
کمپرسور یا هوای فشرده حداقل 5 پیسی آی که کمپرسور 25 لیتر به بالا می‌شود.
محیط باید از گاز با فشار مناسب برخوردار باشد و توصیه میکنیم از گاز اشتراکی مسکونی برای سوخت پک دوگانه سوز استفاده نشود.

خدمات پس از فروش و نحوه گارانتی

خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز بسیار متنوع است. اول از همه 18 ماه گارانتی که در این مدت 2 بار نصب و سرویس و راه‌اندازی صددرصد رایگان (حتی بدون دریافت هزینه ایاب و ذهاب و هزینه سفر و هزینه اقامت و غذا ) و خدمات راهنمایی و پشتیبانی یک سره از 8 الی 24 و خدمات تعمیرات .
18 ماه دیگر مربوط به خدمات تعویض قطعات است هر قطعه‌ای یا وسیله ای بعداز تحویل به مدت 36 ماه گارانتی دارد و در صورت خرابی بدون هیچ هزینه‌ای تعویض می‌شود.
​​​​​​​

فیلم تست و بارگیری

با توجه به فیلم‌های بارگیری و تست، کیفیت بکار رفته در سرتاسر  ساخت دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز می‌شوید. نوع چرخ ها که تحمل یک تن کاملا در تصاویر به وضوح مشخص هستند.

دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز
تابلو برق دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز
 قیمت دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز

توضیحات و تفاوت اساسی 

تفاوت اصلی دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز نیل زاگرس البرز با سایر تولید کنندگان در امنیت و شکل کاملا ایمن آن نسبت به سایرین است.
داشتن اگزوز و ممانعت خروج دوه چرب گاز و گاز سمی سی او دو و کنترل حرارت اتوماتیک ان در حالت گازی میباشد، تفاوت اصلی این دستگاه با دیگر سازندگان است.
امنیت و طراحی و سادگی کار با آن در حدی بود که ماشین سازی بین المللی بهفرماشین اطلس البرز طی قرار دادی ساخت انواع دستگاه شیرینگ پک تونلی خود را به ما واگذار نموده و افتخار میکنیم.
​​​​​​​ پیشنهاد میکنیم حتما فیلم‌های آموزشی و توجیهی با کیفیت بالای مارا در آپارات مشاهده کنید.

در صورت داشتن برق سه فاز میتوانید از با کمترین قیمت از دستگاه شیرینگ پک ارزان استفاده کنید که بسیار پیشرفته و حرفه‌ای است.