دستگاه شیرینگ پک گاز سوز_گازی

​دلایل استفاده از شیرینگ گازی
برای تولید برق از انواع سوخت های فسیلی یا اتمی استفاده میگرددواین امرباعث پرهزینه بودن برق نسبت به گازمیشود.

برای تولیدحرارت برق سه فازباآمپرموردنیازدرهرمنطقه ای موجود نیست.
اگر از قطعات باکیفیت درساخت و تولید مورد استفاده قرار بگیرد, طول عمر بالاتری نسبت به انواع برقی دارد.​​​​​​​

امروز به دلایلی که در بالا گفته شد و بالاتر رفتن سطح دانش عمومی مردم همه متوجه شده اند که برق انرژی است بسیار پر ارزش, شاید بتوان ارزش آنرا برای جهان معاصر در تراز آب قرار داد. قطع شدن لحظه کوتاهی از این انرژی در سطح وسیع صدمه بزرگی به صنعت کشورمان تحمیل میکندودر سطوح پایین تر زندگی را برای ما, سخت تر میکند. از آنجا که تولید این انرژی بسیار پیچیده میباشد پس منطقی است که آبونمان آن هم بسیار بالا باشدومهمتراز هرچیز ما با پدیده گرم شدن زمین روبروهستیم برای تولید یک ولت انرژی الکتریکی مقادیر زیادی باید از سوختهای فسیلی استفاده شود. این عمل باعث آلایندگی شدید آب وهوا و بزرگ شدن سندروم گرمای زمین میشود.

اکنون همه اینرا میدانند و متوجه شده اند که برق انرژی است با ارزش, که نباید برای کارهایی از جمله گرمایش استفاده کرد. ازاین رو در گذر زمان ماشین آلاتی که از برق برای گرم کردن بخش های مختلف استفاده میکردند در حال کنار رفتن است و جای خود را به ادواتی با سوخت های دیگر میدهند.
یکی از این ماشین آلات شیرینگ گازی میباشد که بسیار به صرفه است اگرر حاوی نکات زیر باشد:
​​​​​​​1) گاز حاصل از سوخت گاز co2 مونوکسید کربن میباشد که بسیار سمی میباشد. "حتما حتما" دستگاه فوق باید دارای اگزوز مناسب جهت خروج آن باشد.
توجه کنید بخاری معمولی در بزرگترین ابعاد دارای برنر 60 سانتیمتری است که کمتر کسی جرات اینرا دارد که بدون دود کش روشن کند حال که دستگاه شیرینگ گاز سوز دارای دو برنر 1متری میباشد.
2) استفاده از گاز به این معنی نیست چون ارزان است زیاد استفاده گردد وقتی حجم مصرف این ماشین آلات بالا رود هزینه آنهم بالا میرود.
اگر ماشین آلات فوق دارای مهندسی درست و دقیق باشند و حالت سنتی نداشته باشند این امر ممکن است که با کمترین فشار گاز بیشترین حرارت را بتوان دریافت کرد.
3) در این ماشین هم باید دقیقا مانند مدل برقی کنترل حرارت به صورت اتوماتیک باشد یعنی بدون دخالت دست اپراتور در دمای خواسته شده برنرها روشن و خاموش شوند زیرا نایلون شیرینگ به حرارت بسیار واکنش نشان میدهد اگر حرارت مقداری جابجا شود یا آب میشود یا جمع نمیشود.
4) جان و سلامت اپراتور در اولویت باشد به هیچ عنوان نکات ایمنی تقض نشده باشند و مشعل ها کاملا آبی بسوزد.

​فیلم دستگاه شیرینگ گاز سوز

توضیحات فیلم شیرینگ پک گازی:
در فیلم هایی که مشاهده کردید راهنمایی های بسیار خوب و دقیقی شده است و تمام بخش های این دستگاه به تفکیک گفته شده است اگر با دیدی کارشناسی و ریز بینانه به آن توجه شود بسیاری از سوالات شما پاسخ داده شده است.

مشخصات فنی 

قطعات بکار رفته در دستگاه شیرینگ پک گاز سوز عبارت است از:
موتورها تک فاز 2 عدد  هردوی آنها برند معتبر توسط نمایندگی فروش 18 ماه گارانتی بنا به هر دلیلی.
جنس شاسی و کوره ورق 2 میلیمتر لیزر شده خمکاری با cnc بدون تابیدگی.

تابلوبرق دارای اینورتر جهت تنظیم دور و سرعت و هماهنگی اتوماتیک با حرارت کوره.
رنگ الکترواستاتیک تمام کوره ایی نسوز پخت در دمای 260 درجه رنگ مخصوص نیل زاگرس البرز.
دارای چرخ گردان تحمل 1تن.
عایق گرمایشی پشم سنگ قطر 50 میلیمتر دانسیته 100.
پروانه ریخته گری شده استاندارد برای چرخش هوای گرم داخل کوره.
 پروانه خنک کننده 50 سانتی دور بالا برند مناسب.
کاموایر توری مش قطر 2.5 میلیمتر گالوانیزه با تراکم بسیار بالا.

جعبه دنده (گیربکس)تایپ63 روتیشن 1به50

ابعاد دستگاه 

تمام ابعاد اصلی دستگاه شیرینگ تونلی گاز سوز متغیری از ابعاد محصولی میباشد که قرار است از طول ماشین عبور کند در کمترین مقدار 3متر طول . 80 سانت عرض و 1.70 ارتفاع دستگاه. با وزن تقریبی 200 کیلوگرم و در بزرگترین ابعاد 4.5 متر طول و 2 متر عرض و 3 متر ارتفاع با وزن تقریبی 1 تن میباشد.

برای استفاده ارزان تر میتوان از دستگاه شیرینگ پک ارزان نیلزاگرس البرز استفاده کرد که دارای مزیت تغییر وضعیت به اتوماتیک و نیمه اتوماتیک است که این مورد باعث میشود پس از رشد تولید کننده نیاز به تعویض آن نباشد.

پرسش‌های متداول