دستگاه شیرینگ اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک برای بسته بندی محصولات در زمانی که فرایند تولید مکانیزه مد نظر باشداستفاده میشود.

​در این ماشین آلات پرتی یا مواد اتلاف شده وجود ندارد زیرا دست اپراتور وجود ندارد که خطای انسانی در بسته بندی صورت بگیرد.این چنین ماشین آلاتی دارای مدارهای منطقی پیچیده ای میباشند.پیشرفتگی در این دستگاه باعث شده کار با آن مقداری پیچیده شود ولی بعد از یادگیری کامل این دستگاه بسیار انعطاف پذیر در مقابل خواسته های کاربر بوده ودر کل میتوان گفت بسیار کاربر پسند میباشد. 

دلایل خرید دستگاه شیرینگ اتوماتیک

دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک​​​​​​​ قادر است هر محصولی با هر شکلی را  بسته بندی شرینگ کند.

از شیرینگ آب معدنی گرفته تا انواع اسپری و تافت و انواع جعبه به جرات بگوییم این دستگاه برای بسته بندی محصولی ضعیف و ناتوان نیست.

​دستگاه شیرینگ اتوماتیک دردو مدل شیرینگ گازی  که توانایی تولید حرارت تونل را به وسیله گاز شهر یا کپسول دارد.
و شیرینگ پک دوگانه سوز که میتواند با تمام انواع سوخت برای گرم کردن تونل خود کار کند تولید میگردد.

مشخصات فنی دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

​در کوچکترین حالت شاسی ابعاد:2800 میلیمتر طول 950 میلیمتر عرض و 1700 میلیمتر ارتفاع دارد. و طول کوره 1250 میلیمتر است.

در بزرگترین حالت ابعاد شاسی : 4400 میلیمتر طول و 1500 میلیمتر عرض و 2500 میلیمتر ارتفاع به همرا کوره 2550 میلیمتری.

قطعات بکار رفته ​​​​​​​در ساخت دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک نیل زاگرس البرز بالاترین سطح تمرکز بر کیفیت قطعات بکار رفته است. 

در سطحی که کل قطعات برق از برند هیوندا میباشد و تمام موتورها از بهترین انواع برند مانند سی ای دبلیو یا موتوژن یا برندهای معتبری که دارای ضمانت نامه میباشند.تمام شاسی لیزر کاری شده و خم کاری سی ان سی شده تاکوچکترین تابیدگی را نداشته باشد و از ورق 2 میلیمتری در کل سطوح دستگاه استفاده شده. عایق حرارتی پشم سنگ دانسیته 100 میباشد که باعث خروج نکردن هوای گرم داخل کوره به سطح بدنه میباشد.

​نحوه کار با "دستگاه شیرینگ اتوماتیک"

از آنجا که تمام قمست های این دستگاه اتوماتیک میباشد تنها کافی است اپراتور محصول را در جلوی دستگاه گذاشته بعد از دیدن محصول توسط چشم الکترونیکی عملیات سلفون کشی و برش نیلون و خوراک دهندگی به صورت اتوماتیک صورت میگیرد. قابل توجه که این دستگاه در شرایطی خواص با چرخاندن فقط یک کلید توانایی این را دارد که به صورت نیمه اتومهم نیز عمل کند. تا اپراتور اگر نتوانست به هر دلیلی به صورت اتوماتیک کار کند بتواند به صورت نیمه اتوماتیک فعالیت کند. تمام بخش های این دستگاه قابل تنظیم بوده و اپراتور تصبت به نیازهای خود میتواند زمان بندیهای برش و خوراک دهندگی را تنظیم نماید.

عکس دستگاه شیرینگ اتوماتیک

انواع دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک نیل زاگرس البرز

در نیل زاگرس البرز این نوع دستگاه به دو دسته شیرینگ اتوماتیک و شیرینگ پک تمام اتوماتیک تقسیم میشود. تفاوت این دونوع در تابلو برق و نوع خوراک دهندگی آنها میباشد. کاربرد آنه در نوع اتوماتیک برای محصولاتی با وزن کم و ساده میباشد ولی در نوع تمام اتوماتیک در حجم بالا و محصولات پیچیده میباشد که از این نوع را میتوان شیرینگ پک تمام اتوماتیک آب معدنی به همراه ردیف کن نام برد. که تابلو برق آن دارای سیستم مانیتورینگ و کنترلر پی ال سی میباشد به همراه کاموایر جلو برنده.