دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

صنایعی که تیراژتولید بالایی دارند و نیاز به سرعت قابل قبول و راندمان تولید برایشان از اهمیت خاصی بر خوردار است از ماشین آلات اتوماتیک با کیفیت بالا استفاده میکنند. زیرا استفاده از ماشین آلات اتوماتیک بهترین راه حل برای رشد تولید می‌باشد. دستگاه شیرینگ پک بر دونوع اصلی است مدل خودکار و دستگاه شیرینگ پک نیمه اتوماتیک که هر دوی این ماشین آلات جزء دسته شیرینگ پک تونلی هستند.
حرارت مورد نیاز بخش کوره این دستگاه را میتوان با برق(المنت) یا گاز( شهری یا حتی مایع) در بعضی از حالات با هردوی آنها تامین نمود.
کمترین میزان قابل تولید با دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک نیل زاگرس البرز 500 پک در ساعت است. مکانیزم کنترل در این دستگاه کاملا پیشرفته و با طراحی روز صورت گرفته و حرارت کوره اصلی به صورت 10 هزار وات المنت میله ایی یا 2 برنر 1 متری گاز به صورت مستقل و کاملا کنترل شده است.
بنا به نظر مشتری میتوان از دستگاه شیرینگ پک دوگانه سوز نیز استفاده نمود. که لازم به تذکر است که در مدل شیرینگ پک گاز سوز به دلیل استفاده از گاز بسیار به صرفه تر می‌باشد.
یک عامل بسیار مهم که در اتوماتیک شدن دستگاه شیرینگ پک  است خوراک دهندگی اتوماتیک و کشیدن نایلون اتوماتیک به دور محصول میباشد.
انعطاف پذیری شیرینگ پک فوق در حدی است که قادر است با تعویض تنها یک کلید به صورت اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک تبدیل شود.  در مدل های سفارشی حتی میتوان به صورت مستقل از برق یا گاز نیز استفاده نمود.
نحوه بارگیری اتوماتیک این نوع شیرینگ پک بخشی از مکانیزم برقی و تعریف شده در مدارها و اتصالت برقی آن می‌باشد.
به دلیل آنکه در هنگام خروج نایلون از کوره، بسیار داغ است فن هایی جهت خنک کردن و محکم کردن سطح نایلون فعال میشوند. که همین خنک کنندگی باعث زیبا‌تر شدن نایلون پخته شده منجر می‌شود.که میتواند اتوماتیک یا دستی باشد.

قابل ذکر است، دستگاه شیرینگ پک ارزان نیز قابل ارتقاء به نوع اتوماتیک هم هست.

دستگاه شرینک پک اتوماتیک

مشخصات فنی دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک

​موارد فنی  دستگاه شیرینگ پک اتوماتیک بسیار مهم است که باید به آن توجه کرد.
در کوچکترین حالت شاسی ابعاد:2800 میلیمتر طول 950 میلیمتر عرض و 1700 میلیمتر ارتفاع دارد. و طول کوره 1250 میلیمتر است.
در بزرگترین حالت ابعاد شاسی : 4400 میلیمتر طول و 1500 میلیمتر عرض و 2500 میلیمتر ارتفاع به همرا کوره 2550 میلیمتری.​​​​​​​
​​​​​​​قطعات بکار رفته ​​​​​​​در ساخت شیرینگ بالاترین سطح تمرکز بر کیفیت قطعات بکار رفته است. 
​​​​​​​در سطحی که کل قطعات برق از برند هیوندا میباشد و تمام موتورها از بهترین انواع برند مانند سی ای دبلیو یا موتوژن یا برندهای معتبری که دارای ضمانت نامه میباشند.
تمام شاسی لیزر کاری شده و خم کاری سی ان سی  اتوماتیک شده تاکوچکترین تابیدگی را نداشته باشد و از ورق 2 میلیمتری در کل سطوح استفاده شده. عایق حرارتی پشم سنگ دانسیته 100 میباشد که باعث خروج نکردن هوای گرم داخل کوره به سطح بدنه میباشد.

بسته به نوع محصولی که باید شیرینگ شود ابتدا اپراتور اشیا مورد نظر را برروی سطح جلوی دستگاه چیده سپس بعد از دیدن اشیا توسط چشم یا سنسور عملیات خوراک دهندگی صورت میگیرد که در ابتدا نایلون به صورت خودکار بر سطح محصول کشیده می‌شود سپس تیغ به صورت خودکار عملیات برش را انجام میدهد و منتظر ورود بقیه محصولات میشود. بعد از ورود مواد بعدی در حین انجام عملیات های قبلی بشته آماده شده بر روی نوار کاموایر سوار میشود و وارد کوره میشود سرعت عبور محصول از کوره به صورت صددرصد اتوماتیک است و توسط قطعه ای به نام اینورتر کنترل میشود. دمای کوره  شیرینگ بین 180 تا 190 درجه است بعد از عبور محصول از کوره شیرینگ کاملا پخته شده است و به وسیله فن های خنک کننده شروع به خنک شدن و کش آمدن و محکم می‌شود.

نحوه عملکرد و راه اندازی

فیلم تست و راه اندازی توسط ما

مشاهده فیلم نشان میدهد تمام بخش ها در دستگاه شیرینگ پک  به صورت اتوماتیک میباشد

عکس هایی از این ماشین

کلیه دستگاه شیرینگ دارای 18 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش نیل زاگرس البرز است.
 این ضمانت شامل بخش های زیر خواهد بود:
تمام بخش های دستگاه از جمله مکانیک، پنوماتیک و بخش برق.
 موارد عدم مسئولیت ضمانت نامه شامل موارد زیر است:
استفاده از نیروی انسانی آموزش ندیده.
وارد شدن آسیب های فیزیکی به دستگاه و خرابی ناشی از ضربه، شکستگی، تغییر فرم ظاهری و جابجایی غیر اصولی.
عیوب ایجاد شده در اثر تغییر در کارکرد دستگاه.
وارد شدن شوک و نوسانات برقی به اجزای مختلف و موتور دستگاه.
دستکاری و یا مخدوش کردن علائم شناسایی مانند سریال گارانتی یا سایر علائم مندرج بر روی ماشین.

​مدت ضمانت

خدمات پس از فروش
  • راه اندازی و نصب و تحویل صد در صد رایگان
  • 18 ماه خدمات پس از فروش
  • 18 ماه تعویض قطعات رایگان

خدماتی که مربوط به دستگاه شیرینگ نیل زاگرس البرز می‌باشد

​قطعات جانبی که توسط مشتری باید آماده شود

 جهت تحویل دستگاه شرینگ پک اتوماتیک موارد زیر الزامی است.در صورت محیا نبودن این موارد نصب دستگاه شرینک پک اتوماتیک به درستی صورت نمیگیرد.
​​​​​​​1) پمپ باد 25 لیتری به بالا
 2) در مدل شیرینگ برقی داشتن برق 3 فاز 32 آمپر
 3) در مدل شیرینگ گاز سوز داشتن گاز  یک اینچ 
 4) در مدل دوگانه داشتن موارد بالا الزامی است