دستگاه تونل شیرینگ پارچه‌، ایزوگام

​تونل شیرینگ مخصوص بسته بندی شیرینگ پارچه و ایزوگام میباشد. به دلیل داشتن طویل بودن طاقه پارچه یا ایزوگام این نوع محصولات را نمیتوان با ماشین آلات معمول بسته بندی کرد. از اینرو باید با انواع خاصی از این ماشین ها بسته بندی صورت بگیردکه دارای طول کوره بسیار بلند تر نسبت به سایرین میباشد.  ضمنن دارای تحمل وزنی بیشتری میباشند. دما و هوادهی در دستگاه تونل شیرینگ به صورت گاز یا با برق یا هردوی آنها صورت میگیرد.

ابعاد تونل شیرینگ نیل زاگرس البرز

در اکثر مواقع طول کوره تونل شیرینگ 2 متر و عرض کوره 1 متر با دهانه ای معادل 80 سانتیمتر وزن این دستگاه از 300 کیلوگرم تا 900 کیلوگرم متغیر است. 

قطعات بکار رفته در این دستگاه

نیل زاگرس البرز به فکر فروش امروز نیست و همیشه به فکر این میباشد که بالاترین تبلیغ سفارش و تایید مشتریان راضی قبلی برای دوستان و همکاران خود میباشندکه به دنبال کیفیت میباشند. تمامی انواع ماشین آلات نیل زاگرس البرز از بهترین برندها ساخته شده. تابلو برق بسیار پیشرفته و کاملا انعطاف پذیر نصبت به نیاز مشتری. فقط لازم است با دقت به عکس تابلو برق نیل زاگرس البرز توجه کنید تا متوجه تمامی برندها و قطعات شوید. 

خدمات و گارانتی پس از فروش دستگاه

وقتی به دنبال مشتری مداری باشیم باید بعد از کیفیت و ساخت به فکر خدمات پس از فروش آن و راستی آزمایی این ضمانت ها و اثبات راستی خود باشیم. به حمد خدا تا کنون از پس تمام قول هایی که داده ایم برامده ایم. 18 ماه گارنتی واقعی و تامین قطعات و راه اندازی و نصب رایگان را پشت سر نهاده ایم.
تونل شیرینگ نیل زاگرس البرز دارای 18 ماه گارانتی. 18 ماه تامین قطعات و نصب و آموزش و راه اندازی مجانی در مکان مشتری میباشد.

فیلم تست تونل شیرینگ

همانطور که در فیلم مشاهده میکنید طول محصول بسیار بالا تر از طول کوره تونل شیرینگ میباشد. چیزی نزدیک به سه متر است. ولی این باعث نشده کوچکترین مشکلی در شیرینگ و بسته بندی رول پارچه به وجود آید. تمامی سطح رول پارچه بدون مشکل بسته بندی شده است.